Vesti iz prve ruke za Zrenjanin


Recommended Posts

Sinoc sam pricao sa direktoricom BMW KLUBA ZRENJANIN i rekla mi je da ce skupa biti ali ne u maju nego u julu ili avgustu!!Razlog-zatio sto je bio moto skup i dosta njih je poginulo :P pa je gradonacelnik po*izdeo i zabranio takve skupove a u medju vremenu je smenjen sad samo treba da ubede ovog novog i eto skupa!!I kljucna stvar je da treba da dobiju dozvolu od grada i onda sve ovo sto sam predhodno napisao.

tako da...bice ali tek na leto!!

pozz

Link to post
Share on other sites

sve je to cool ali steta sto nije bio sad u maju jer ja 3 juna odoh u vojsku...... :) :lol2: :lol2: al dobro tu sam blizu u jakovu.... :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
sve je to cool ali steta sto nije bio sad u maju jer ja 3 juna odoh u vojsku...... :) :) :unsure: al dobro tu sam blizu u jakovu.... :rolleyes:

Nemoj da brineš, Ja ću Ti srediti... da te nepuste. :lol: :lol: :lol: Šala mala, ako bude bilo šta trebalo javi se pošto sam i Ja vojno lice.

:preved: :D :)

Link to post
Share on other sites

pa hvala...ali bice mi potrebno da me izvadis otadle,iz kasarne kad bude bmw skup u zrenjaninu ili negde drugde pa makar i za 402 street race 23 i 24 avgusta....ako ja naravno nedobijem tad slobodno... :rolleyes: :preved: :D :) :)

Link to post
Share on other sites