Recommended Posts

Dobro došao. I što kažu ljudi napiši koju reč o sebi i svojoj bavarci... ;) :( :D

Link to post
Share on other sites

Ja sam Zeljko iz Beograda, vojno lice, 32 godine.Pre par dana sam kupio BMW,trenutnoje kod mehanicara, menjam produzetke letve volana, svecice, ulje itd. Imam ugradjen plin, slike uskoro. Javio mi se problem. Imam 15" felne na BMW, a u pregledu guma koje moze nositi ovaj bmw daju samo dimenzije za 14", tako da mi odmah treba savet oko guma. Ubih se razmisljajuci koju velicinu da stavim. Malo sam u guzvi ovih dana, ali stizemda dodjem na net.

Pozdrav svima i hvala na dorodoslici. Da, jos jedna stvar, sta mislite o gumi Tigar Hitris,19/65R15.

Link to post
Share on other sites

Cuo sam da je Hitris los!

Mnogo je bolje da ako vec kupujes Tigar da uzmes Primu. Ja sam je imao godinu dana i extra se pokazala!

Link to post
Share on other sites

auuu, mnogo pitas, sta je "jota". Znam samo da je 15". Nesto sam racunao, sa gumom 195/65R14 (reyervna guma u BMW) visina je 60,9 cm u precniku. Po tome, za 15" felnu odgovaralo bi 195/60R15 gde dobijam visinu od 61,5 cm u precniku. Molim Vas ispravite me ako gresim

Link to post
Share on other sites

Mislim da sam nasao, ispravite me ako gresim, odgovarace 195/60 R15.Posto nisam neki zaludjenik u brzine, mislim da ce Tigar Hitris biti OK, a cena je povoljna, 3800 din po komadu, nove

Link to post
Share on other sites

Hvala na dobrodoslici. Danas sam prvi put seo i malo provozao BMW.Uhhh, ljudi, kakav osecaj.Dobro kaze onaj moj surak, stvarno auto je fenomenalan. Ah da , moj surak je isto na ovom forumu - Dzoni 2,7 nesto tako ima nik inace Uros- Urke gitarista.

Link to post
Share on other sites

:preved: .....Dobro dosao u Familiju....!!! pozdrav! :rolleyes:

Link to post
Share on other sites
pozdrav zete i nemoj mnogo da vozis brzo :)
SAda kada si mi izvalio amortizer na Skodi, ostaje jedino da ti dam da mi razvalis i BMW

...ahahahahahahahahaa, Urke dovedi coveka na banjicu, hihihih koji ste likovi vas dvojica...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.