Recommended Posts

ja se izvinjavam ali sam na brzinu stavio slike zbog mog dragog prijatelja sada komsijeBABICA pa sam ispustio neki kratak opis. auto je 2000g. sa servisnom knjizicom iz nemacke i sa pravom kilometrazom od 112300km. koza klima grejaci sedista i sto je naj interesantnije za mene ima sve poklopce ispod.[posto skoro petnest godina vozim sammo BMW pocevsi od obicne kockice 316 318 318is[bruka aauto] do e34 252 24v u m karoseriji ali u ful fulova je bio sa klimom i siberom naravno tu je i koza sa memorijom itd.. i ni jedan nije imao plehove, babic zna razlog{ majstor kohga i on poznaje}} ima multifunkcionalni volan i sve funkcionise sem telefona koi nema e to je prva naredna investicija zato vas olim za pomoc u nalazenju istog. toliko za sada vidimo se sutra vece na druzenju.

Link to post
Share on other sites

hmhm.................ovo je auto za meneeee, hihihi, divan je, sta reci osim da ti zelimo mnooogo mnoogo, milione bezbrizno predjenih km sa njim!

I jos jedno pitanje, je li na prodaju ;)))??

Link to post
Share on other sites
kako bre nemash shta da dodash?

a one fore uuu kako bi mu legle neke fancy shtopke andjelke i tako to... :rolleyes:

za to uvek ima mesta, ali necu da se reklamiram ;)

Link to post
Share on other sites

Svaka čast, lep auto. Da se dugo ;) :rolleyes: :preved: sa njim i pokažeš nekim :preved: :preved: :preved: kako se obaraju sedišta.

:preved: :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites

Video ga sinoc na Banjici, ne trebaju mu ni stopke ni andjelke, kao sto kaze Misic samo dobri xenoni i uzivancija u voznji ;) Beban je za primer

Link to post
Share on other sites

Slazem se sa schnitzerom, video ga sinoc na skupu...

Mnooogo dobro izgleda, i kao sto inace biva, bolji uzivo nego na slikama!!

;)

Link to post
Share on other sites

auto ima ksenone FALI MU TELEFON. hvala na komplimentima i za malo da zaboravim sedista se fenomenalnooooo spustaju. stranke su bile zadovoljne.hihihiiii

Link to post
Share on other sites

ajd ti meni malo pojasni u vezi telefona,nisam te razumeo,pa da zavrsimo vise to,sta konkretno hoces?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

e hvaha bogu da si se javio[sala] nisam bio u prilici da ti odgovorim pa to cinim sada. stvar je sledeca

1] imam komande na volanu za tel. a nemam aparat kaoi sve sto ide uzz njega[priprema] treba da ima centralu, kabal do volana zvucnik, mikrofon i postolje za telefon[nokia] e to je to nemam sliku da ti posaljem jer ne mogu da je nadjem nigde.

2] dali hoces da menjamo lajsne iz kola posto su kod tebe srebrne-sive a kod mene crne[ na lajssni kod menjaca imam samo podizace prednjih stakaala tj dve rupe ] pozdravljam te

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

a nigdje ne vido koji je motor !?, a sad sam vidjeo da su ti pozadi 255/35 18' , i kako se auto ponasa sa ovim gumama..Ja imam fabricke 17" sad cu preci na 18" pa me zanima ,,

Exstra Auto , prelijep je ,,, pozd

Link to post
Share on other sites