Recommended Posts

a nigdje ne vido koji je motor !?, a sad sam vidjeo da su ti pozadi 255/35 18' , i kako se auto ponasa sa ovim gumama..Ja imam fabricke 17" sad cu preci na 18" pa me zanima ,,

Exstra Auto , prelijep je ,,, pozd

neznam kako se drugi ponasaju ali ovaj je fabricki odradjen i ne mogu da ti to opisem sem da ga probas. tako je naj bolje jer mislim daa je prevelika investicija u ono sto nisi siguran kako ce da se pokaze. rupe ne oseca, prelaze preko sina takodje, fenomenalno se pokazale. a imao sam na e34 525 24v sedamnestice i mnogo su vise osecale neravnine nego ovaj. toliko od mene.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

danashnji update:

DSC00483.jpg

DSC00482.jpg

:dance3: :prankster2: :( :) :) :blum: :blum: :blum: :blum: :blum: :blum: :blum: :blum: :blum: :blum: :blum: :blum: :blum:

sutra josh fotki

znachi prstenovi sijaju za sve pare :)

Link to post
Share on other sites

Lep auto.....Prstenovi sijaju za sve pare.....samo daj boze da za par dana ne poludi putni racunar i ne pocne da prijavljuje greske sto je obicno slucaj kod BMW-a sa ne orginalnim sijalicama....

Inace telefona ima da se kupi na ebay-u sa svim prikljucima i modulima......Ja sam skoro kupio nekom drugu sa Ebay-a celu tu skalameriju samo telefon ne komunicira bezicno sa bazom kao sto je slucaj kod mene vec preko zice....(nije od preterane vaznosti)jer handsfree opcija radi savrseno.....Cak posle instalacije telefona (koja je uzgred budi receno kostala vise nego sam telefon)proradile su i komande glasom za navigaciju koje pre toga odbijale svaku poslusnost.

Ima ih u raznim varjantama na ebay-u kao i u bojama enterijera....Ovaj konkretan primerak sam ja platio sa shipingom iz SWE u A celih 82 eura....Sto ce reci 61.00 euro uredjaj sa sve kablovima i antenom i 21 euro slanje i pakovanje.....

Ugradnja je kostala u nekom servisu u Bgd-u cca 9.000 din sto ce reci vise od 100 eura

Link to post
Share on other sites

meni treba bluetooth za e46 320d maj 2000g. znaci imam multifunkcionalni volan i na njemu tipke za telefon, zeleo bih da nabavim svu skalameriju koja moze da se upari sa komandama na volanu i da ih koristim. nasao sam nesto sto mislim da bi mi odgovaralo a naziv je .......

BMW Universal Bluetooth Hands-Free System{ULF} Owner"s Manual

Link to post
Share on other sites

Pa ok onda lepo najlakse ti je kupiti parot blutooth iz serije mk6000 ili ck3000 evolution(oni bez ekrana jel su ti jeftiniji)a i tebi netreba ekran jel ces povezivanjem dobiti ekran na bord-u od auta....i treba ti jedan PARROT THB Adapter BMW Quadlock Mute Kabel BLUETOOTH! E sad cena prvog je negde oko 50-70 euro novcanica barem ovde(za srbiju ne znam) a cena drugog je oko 20 eura.....Kad se sve to poveze sa odredjenim telefonom koji ima blutooth tehnologiju sa jedne strane i oem muzikom na bmw-u dobije se prilicno lako upotrebljiv i kvalitetan freehands uredjaj u autu sa sve glasovinim komandama i komandama na volanu

Link to post
Share on other sites
Pa ok onda lepo najlakse ti je kupiti parot blutooth iz serije mk6000 ili ck3000 evolution(oni bez ekrana jel su ti jeftiniji)a i tebi netreba ekran jel ces povezivanjem dobiti ekran na bord-u od auta....i treba ti jedan PARROT THB Adapter BMW Quadlock Mute Kabel BLUETOOTH! E sad cena prvog je negde oko 50-70 euro novcanica barem ovde(za srbiju ne znam) a cena drugog je oko 20 eura.....Kad se sve to poveze sa odredjenim telefonom koji ima blutooth tehnologiju sa jedne strane i oem muzikom na bmw-u dobije se prilicno lako upotrebljiv i kvalitetan freehands uredjaj u autu sa sve glasovinim komandama i komandama na volanu

a kako povezati to

Link to post
Share on other sites
a kako povezati to

Pa bas uz pomoc ovog adptera po ovom imenu "PARROT THB Adapter BMW Quadlock Mute Kabel BLUETOOTH"Pravljen je iskljucivo za povezivanje fabricke muzike i aftermarket bluetooth uredjaja a izgleda ovako

d206_2.jpg

Link to post
Share on other sites
Pa bas uz pomoc ovog adptera po ovom imenu "PARROT THB Adapter BMW Quadlock Mute Kabel BLUETOOTH"Pravljen je iskljucivo za povezivanje fabricke muzike i aftermarket bluetooth uredjaja a izgleda ovako

d206_2.jpg

znaci samo se prikopca taj adapter i gotovo,a ta sva zajebancija koja je potrebna kosta 70€ ako sam dobro razumeo.

Link to post
Share on other sites
znaci samo se prikopca taj adapter i gotovo,a ta sva zajebancija koja je potrebna kosta 70€ ako sam dobro razumeo.

Heheheheh znaci samo zvuci lako sve to prikopcati.....Veruj mi poskidati lajsne na instrumental tabli i izvaditi oem muziku zna da se pretvori u nocnu moru(ja sam je prosao dva puta)da ne pricamo o lomljenju istih ili zabica koje ih drze....Ali u principu da samo se to sve lepo poveze i sve funkcionise!I sve zajedno kosta 90 ojra...

Znaci blutooth od 50-70 zavisno od verzije i gde nabavljas i kabal kosta tacno 19.90 imas ga na ebay-u

Link to post
Share on other sites
Heheheheh znaci samo zvuci lako sve to prikopcati.....Veruj mi poskidati lajsne na instrumental tabli i izvaditi oem muziku zna da se pretvori u nocnu moru(ja sam je prosao dva puta)da ne pricamo o lomljenju istih ili zabica koje ih drze....Ali u principu da samo se to sve lepo poveze i sve funkcionise!I sve zajedno kosta 90 ojra...

Znaci blutooth od 50-70 zavisno od verzije i gde nabavljas i kabal kosta tacno 19.90 imas ga na ebay-u

ma nije mi to problem vadio sam radio vec par puta,usao sam vec u stos.a sta ti je oem muzika

Link to post
Share on other sites

Respekt. E46 sa stilom. :) :) :vampire:

Drago mi je da si objasnio devojcicama osnovno pravilo za ponasanje u BMW-u sedista se obaraju na dole, a noge se dizu na gore.

Link to post
Share on other sites