Recommended Posts

majstori koji su vozili moj auto i koji su videli motor kazu da je neverovatno dobar, pa sam hteo da vas pitam jel moguce da je auto u brzini a rucna povucena(auto stoji u mestu) a on nece da se ugasi, kazu mi da mu je jaka kompresija pa nece. u pitanju je 324d 86god.

Link to post
Share on other sites

Pa pitaj njih i mene bas zanima ;) sta se onda desava sa snagom motora gde ona nestaje ??

Kako lamela ne prokliza ako je motor toliko dobar i jak ili nesto ne pukne oko transmisije, ja mislim da je to glupost i fora da ti se ushlitaju, ujedno ne mogu da prestanem da se smejem hahahahaha sta sve necu cuti hahahaha

Link to post
Share on other sites

Stvarno nemam pojma, mozda je moja rucna losa, mada drzi nemas pojma na kakvoj nizbrdici, ali kada ubacim u prvu, on krece. Naravno, oseca se da ga nesto koci, ali on krece pa to ti je. Kubikaza je 2,5 ako ti to nesto znaci.

Link to post
Share on other sites

ko hoce da se uveri nek dodje kod mene u Loznicu pa ce videti, ja ionako kada god krecem samo popustam kvacilo a gas tek kasnije dodajem, na uzbrdici ide prvom i drugom bez gasa i nece da se ugasi. a nisu mi majstori pokazali da nece da se ugasi vec ja njima. pa sam ih pitao kao i vas sto pitam kako je to moguce, najbolje je KLINIK da se oglasi posto vi verovatno niste imali dodira sa dobrim dizel motorom

Link to post
Share on other sites
ko hoce da se uveri nek dodje kod mene u Loznicu pa ce videti, ja ionako kada god krecem samo popustam kvacilo a gas tek kasnije dodajem, na uzbrdici ide prvom i drugom bez gasa i nece da se ugasi. a nisu mi majstori pokazali da nece da se ugasi vec ja njima. pa sam ih pitao kao i vas sto pitam kako je to moguce, najbolje je KLINIK da se oglasi posto vi verovatno niste imali dodira sa dobrim dizel motorom

...da nije tebe verovatno se nikad ne bi sreli sa DOBRIM dizel motorom !!!

AJ LEPO I TI I MAJSTOR POD RUKU PA MALO KOD CIKA DOCE NA GENERALNI PREGLED !!!!!

...to ti je bas dobar dizel kad nece da se ugasi na leru !!! a jos ako je u brzini onda si za ginisa !!! verovatno ti se i kardan uvrce ko feder od snage motora !!!????

Link to post
Share on other sites

dobro je ljudi ......

324 , ako hoces da ih ubedis , aparat u ruke ( nemoj mobilnim ) snimi i stavi na you tube pa nek vide a ako je tako .....

Link to post
Share on other sites
ko hoce da se uveri nek dodje kod mene u Loznicu pa ce videti, ja ionako kada god krecem samo popustam kvacilo a gas tek kasnije dodajem, na uzbrdici ide prvom i drugom bez gasa i nece da se ugasi. a nisu mi majstori pokazali da nece da se ugasi vec ja njima. pa sam ih pitao kao i vas sto pitam kako je to moguce, najbolje je KLINIK da se oglasi posto vi verovatno niste imali dodira sa dobrim dizel motorom

Slusaj brate. Svaki dizel, nebitno koje marke ide bez gasa. Sasvim je normalno da ti krene samo pustanjem kvacila. Ako ne verujes drugima, onda ti bar ja mogu reci posto vozim dizelasa. Auto skole uglavnom i drze dizele bas zato da se auto ne gasi kod ljudi koji se obucavaju, naravno i zbog potrosnje. Znaci sve ovo je normalno sto si rekao sem onog da mu das prvu sa rucnom i on radi. Vec sam ti rekao, moj kada ga ubacim u prvu krece pa ti vuci rucnu koliko hoces, a verujem da bi se ugasio ili polomio sve zivo kada bih ga kojim slucajem blokirao.

Promeni majstora i proveri kajseve

Link to post
Share on other sites

Kao sto rece Misko M aj vi polako kod Doce,ili ti ne objasnjavas kako treba sta se desava ili je neko lud,pricas ne moguce stvari,ili jedino sto kazu ako je automatik

Link to post
Share on other sites
ma klize mu lamela nema sta drugo biti

jeste mi lamela losija, to stoji, al kako ide uzbrdo bez gasa

ljudi ne zezam, sto bi mi to palo na pamet, i meni je skroz cudno zato i hocu da vidim sta je u pitanju

Link to post
Share on other sites

aj ti to lepo snimi pa da saljemo za Ginisovu Knjigu ! ....i meni kad ubacim u prvu on poleti na mesec i vrati se u 2 sekunde, majstor mi reko da je to zato sto je extra motor !!!!

...dal je moguce da se jos uvek raspravlja o ovakvim glupostima ????

...ti druze prvo da naucis kako radi motor i kako se prenosi snaga na tockove pa tek onda da se vratis i vidis kakve si gluposti nalupao !

...ili mozda nekog zajebavas, bilo smesno u pocetku al ti ga sad pretera !!!??? zovi NASU pitaj njih posto ovde izgleda niko ne zna kakav ti to svemirski brod vozis !!!

Link to post
Share on other sites