Recommended Posts

Pozdrav drugari,uzeo sam pre desetak dana E34 m50b20 i imam za sada jedno pitanje,možda je glupo,ali...U motornom prostoru sa vozačeve strane,na šasiji uz levo krilo,znači između boce za servo ulje,protokomera i kutije sa osiguračima fali jedan kutijasti deo,stoje samo dva šrafa koja vire iz šasije. Može li neko da mi kaže koji je to deo. Još jedna stvar,kad je hladniji hoće ponekad,ne uvek da zatrokira na nižim obrtajima i kada stisnem jače gas kao da se zaguši na kratko pa onda probije.

Link to post
Share on other sites

Na tom mestu je tebi sirena Ivane,a njemu je na drugom 100% za to sluze ta dva navoja sto vire iz sasije,i meni je isto tako,sirena mi nije tu pa mi vire dva navoja

Link to post
Share on other sites

http://www.dodaj.rs/...rPq/dsc0122.jpg

Evo slika mog pa reci koji je deo. A što se tiče trokiranja moguće da je filter za gorivo a zna da bude i protokomer.

Da,to je to,sirena mi je dole kod kompresora klime,a ovde vire dva navoja,samo sto sam na nekim slikama po netu video da tu stoji neki kutijasti deo,hvala,a sto se tice filtera goriva on je negde kod pumpe u rezervoaru ili negde drugde?

Link to post
Share on other sites

Ta 2 srafa sto vire sluze za kutiju releja,sve zavisi od opreme koju imas u autu ako je nemas znaci da nemas opremu tipa tempomat,klima......Tako da ako fabricki nije stavljena kutija onda i ne treba da bude tu,da je neko to skinuo bila bi instalacija koja ide u nju.

Filter goriva se nalazi na patosu ispred rezervoara sa desne strane.

Link to post
Share on other sites

Ta 2 srafa sto vire sluze za kutiju releja,sve zavisi od opreme koju imas u autu ako je nemas znaci da nemas opremu tipa tempomat,klima......Tako da ako fabricki nije stavljena kutija onda i ne treba da bude tu,da je neko to skinuo bila bi instalacija koja ide u nju.

Filter goriva se nalazi na patosu ispred rezervoara sa desne strane.

Imam klimu,a releji su mi u kutiji sa osiguracima.Nema instalacije tako da je to valjda to,hvala.

Link to post
Share on other sites