e30 1.8 m10 450e????


Recommended Posts

POsto ne moze vise da se menja motor u autu doslo je do mog velikog razocarenja naravno ne u bmw nego u retardiranu drzavu, naime hteo sam da pitam iskusnije posto nisam trgovac, da li bi mogao prodati auto za 450-500e. LImarija solidna, gume drz ne daj mogu leto, siber ne radi,sedista citava ali je suvozacevo od kupea na preklapanje (imam njegovo sediste ali je sundjer propao) tapaciri citavi , crno nebo, tabla citava. Motor solidan vozi se svakodnevno, na benz, ne radi ali dao bi novu pumpu i protokomer koji sam uzeo i nikada nisam namontirao pa ko ima zivaca i znanja.

Novo kupljeno: soferka , prednji-zadnji diskovi sa plocicama, termostat

Skoljka je 90-to god ubacen m10 b18, sve lepo i uredno zavedeno registrovan do februara plin atest jos 4 god. Fabricke felne bbs 15" et24.

Imam i nesto delova : alnaser od m10 i m40 (i na motoru je od m40) letva volana , gepek vrata , stakla prednja-zad., prednji diskovi , dobosi ,cilindri kvacila, servo kocnica i j***m li ga...

Znaci moje pitanje moze li se to prodati ???

Link to post
Share on other sites

Daj neku sliku, valjda nije nakaza?

Ne vredi sada da slikam sutra cu po danu, bio je nekada sa M opremom aali je sve poskidano pa su otale rupe od zabica pa je upadljivo

Link to post
Share on other sites

Na moju zalost otisao :e30: ali i srecu sto nece doziveti nesrecnu sudbinu vec ce da zablista u punom sjaju.

P.S

Dodjete mi pivo zato sto moram da idem sutra busom na posao :crazy:

Link to post
Share on other sites