Kupovina F10 (550-535)


Recommended Posts

Pozdrav drugari trebam malu pomoc.
Skupilo se nekih para i doslo vrijeme na drugi auto, originalno sam htio 550i ali citajuci po forumima o fabrickim recallima i "iskustvima" ljudi malo me i strah.
Eh onda sam mislio 535i ali i za njega pisu svasta, da naglasim cak sam i platio pare za pristup www.consumerreports.org i njihova pisanja nisu bas idealma.
Elem zanima me ima li ko sta da kaze na ovu temu sta da radim da li da bjezim od 550 ili od 535 (a 528 mi se ne uzima ni pod razno), sta da gledam sta da radim.
POMAGAJTE.
Udapred hvala.

Link to post
Share on other sites

Tesko da ces na forumu naci nekog vlasnika takvog auta da podeli iskustva. Takvi sada ili jedu biftek na racun preduzeca ili postuju slike na instagramu sa 10 riba na moru ili eventualno odmeravaju kvake :-) Opet majstori koji ih servisiraju, mucene duse, u ova krizna vremena moraju da rade dan-noc pa ni oni nemaju vremena za forum. Tako da, nazalost, tesko da ces dobiti konkretan odgovor iz prve ruke.

Link to post
Share on other sites

Tesko da ces na forumu naci nekog vlasnika takvog auta da podeli iskustva. Takvi sada ili jedu biftek na racun preduzeca ili postuju slike na instagramu sa 10 riba na moru ili eventualno odmeravaju kvake :-) Opet majstori koji ih servisiraju, mucene duse, u ova krizna vremena moraju da rade dan-noc pa ni oni nemaju vremena za forum. Tako da, nazalost, tesko da ces dobiti konkretan odgovor iz prve ruke.

Tacno tako..:)

Link to post
Share on other sites

Ja pretpostavljam da bi NINO bmw mogao da ti da neki najmerodavniji odgovor od ljudi aktivnih na forumu

Link to post
Share on other sites