Recommended Posts

Voleo bih da kazem dobar dan svima ali nije dobar nimalo.

Ja sam Nebojsa iz NS i kupio sam pre 4,5 dana e60 520d automatik, 2006g.

Vozio ga ceo jedan dan bez problema. Sutradan vec vracam se sa posla i svratih da klopam nesto usput i posle 20 min ja sednem opet za volan kad ono pocne da se cuje trrrrt ispod volana ( kasnije saznam da je to elektricna brava za zakljucavanje volana i kontakta) i pojavi se greska zute boje da je volan zakljucan. Da skratim, posle dva dana peripetija majstor je vratio sve moje delove i proradila brava opet. Akumulator isto zezao pa upalili na kablove. To se nekako sredilo i ja opet vozio ceo jedan dan bez problema. Uvece se vracam kuci i vozim oko 80km/h kad niotkud izlete neka dzukela i ja ga naravno udarim i sjebem branik,polomim ventilqtor hladnjaka, stotinu nekih plastika,usmerivaca vazduha, procuri interkuler... Napravim stete jos za brdo para i pomislim mozda je ovo neki znak da ovaj auto nije za mene. Inace ovo ki je prvi bmw.

Link to post
Share on other sites

Isto sto i Boban kaze, riknula ti je brava, mozda i akumulator.

Sta god da si vozio udario bi dzukca, za to nije kriv BMW.

Sacekaj malo, dovedi ga u red, verovatno ces jos nesto servisirati sto svakako moras kada kupis polovan auto.

Polako, pa ces videti kako ce se ponasati.

Dobrodosao na forum, i ne predavaj se odmah :wink2:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...