Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Meni ravnanje sva cetiri diska 1500din+kocione plocice(za sva cetiri tocka)3600din=5100din+ruke 2000=7100din.

Ajde da podelim sa vama slicno iskustvo sa drhtanjem volana. Naime drhtanje se osecalo do 60km/h, znaci na manjim brzinama. Dijagnoza-lose gume.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
ma glogi....kupila ja nove diskove pre 20 dana al sam za svaki slucaj proveravala i regler, bobinu, klemu....:lol: (verujem ljudima, sta cu...:prankster2:

posto trenutno vozim navedeni auto koji i dalje trese na brzinama preko 80 km/h, liljo zanima me jel taj mehanicar ustanovio da nisu krivi diskovi ili? Probacu da izbalansiram gume pa cemo videti.

Link to post
Share on other sites
posto trenutno vozim navedeni auto koji i dalje trese na brzinama preko 80 km/h, liljo zanima me jel taj mehanicar ustanovio da nisu krivi diskovi ili? Probacu da izbalansiram gume pa cemo videti.

idi ti na centriranje trapa i proveri gume i felne.....kupljeni su novi diskovi i plocice u Delti - ne bi smelo da je to problem !

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Problem resen, veca centralna rupa na felni nego ono sranje na glavcini, pa su bili plasticni prstenovi koji sluze da felna legne u centar. Nekom magijom je na prednjem levom tocku taj prsten nestao, stavljena oba nova, vise ne trese.

Link to post
Share on other sites