Recommended Posts

Mozete li mi malo pojasniti ulogu stabilizatora na prednjem trapu,koja je nihova tacna uloga...trebao bih da ih menjam,koja je okvirna cena?Skoro sam menjao felne,pa mi volan posle 80km\h pocinje drhtati...da li je i do felni i stabilizatora?

Link to post
Share on other sites

Da ti auto ne bi tresao mora trap da ti bude zdrav a felne i gume neiskrivljene. Gume i felne proveris kod vulkanizera a stabilizatori kostaju oko 1000 din kom (kvalitetni)

Link to post
Share on other sites

Covece sa time NEMA IGRANJA!!!!!!! :lol2:

Nikakav luft ne sme tu da postoji... :lol2:

Vidi koji ti je et na felnama i koja kola vozis pa cemo ti reci da li to moze bez distancera! :)

Link to post
Share on other sites

Vozim kockicu 316(4*100),felne su 14-ce sa (golfa3)valjda i imaju malo lufta oko glavcine...da posetim nekog strugara?!!!

Link to post
Share on other sites

Najveci problem je sto imas felme sa Golfa III na BMWa.

Prvo kod psikologa pa....

:)

A sad ozbiljno, ja bih skinuo jednu felmu i izmjerio bih glavcinu i rupu. AKo je vise od 0,00001 mm onda kod strugara.

Link to post
Share on other sites

Cepice sam naravno oblepio BMW znakom...,privremena varijanta!!!Bio sam do strugara,morace...uzima mi 200 din. po tocku!!

Link to post
Share on other sites

Jel se ti to osećaš prozvano?

Interesantno, ali nisam tebi namenio post, al kad već navaljuješ, prihvati ga slobodno.

Jel ima ovde neko normalan bre?

Link to post
Share on other sites

Bio sam do strugara,skinuo tocak i uzeo mere,a one kazu da imam 3mm lufta...sutra bi trebalo da bude gotovo pa cu videti ima li promena!!!Mozda ce morati i felne malo da se pregledaju!Hvala,svima...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.