Recommended Posts

Lijep pozdrav iz Sarajeva,

Nedavno mi je stigao naruceni LSD unit 168mm.

Naime objasnio sam covjeku da imam 318is sa malim kucistem i obicnim diferencijalom koji zuji vec 8 godina.

Rekao sam mu da mi posalje sve sto je potrebno da u kuciste obicnog diffa napakujem Sper 4.10.

On mi je poslao ovaj LSD unit i prstenove i rekao da cu moci napakovat u malo kuciste sve to.

Zvao sam svog mehanicara i on mi je predlozio nekog covjeka sto radi samo diferencijale ali sam skeptican da ostavljam nekome ovakve dijelove jer sumnjam sta ce sa njima uraditi.. a skoro sam siguran da vise necu davati ovolike pare za jedan dio za auto.

Pitanje za majstore glasi: Koliko je komplikovano da upakujem ovo sto je na slikama u svoje kuciste obicnog diferencijala (4.10), i da li imaju neki koraci kojih se moram pridrzavat ili bi to islo kao: skinem diff - otvorim svoje kuciste, izbacim stari dio - ubacim novi dio, zatvorim kuciste?

Hvala lijepo!

2hwi5mv.jpg

10hqdr7.jpg

Link to post
Share on other sites

Nije posao za amatere, nije ni naucna fantastika, ali ako nemas ozbiljnijeg iskustva, nemoj da pipas...

Nije samo odvrni i zavrni, treba i da se nasteluje, jel si kupio podloske za stelovanje? ( shims )

Link to post
Share on other sites

Nista vise nije doslo, ovaj dio za senzor, ova 2 prstena stavio je koji je za driver koji za passenger side, imaju li te podloske u mom diffu vec?

(ja sam od tebe kupio 4.10 obicni davno kad sam dolazio u BG ako se sjecas)

Gledao sam neke video klipove na youtube:

s tim sto ja ne moram otvarat ovo kao na drugom videu...

Link to post
Share on other sites