Recommended Posts

Auto je '94 god, motor 1.6, presao malo preko 100.000 (po satu, a i ovako ;))... ima lovato plin koji je ugradio prethodni vlasnik. Nego evo i slika, kao sto sam i obecao :lol:

ovakav je bio dan posle kada sam ga uzeo

image392dh2.jpg

image393dt8.jpg

image395bl2.jpg

image396iu0.jpg

posle sam ga malo sredjivao... spusten je, nove felne 17'', stopaljke itd...

p2070003op3.jpg

ovako izgleda danas... branici ofarbani u boju auta, stavljene felne motorsport 17''

image015bb9.jpg

image017ay8.jpg

toliko od mene za sada... izvinjavam se zbog kvaliteta slika, slikane su telefonom...

Link to post
Share on other sites

@goxy znam, to me malo i nervira, auto je uzasno trom, ipak je 102ks premalo za tu karoseriju... sledeci ce biti minimum 2.0

@bmw e36 power to je privremeno zavaren zavrsetak na standardni lonac, izgleda sasvim ok u prirodi... uskoro treba da menjam zadnji lonac tako da ce verovatno to izgledati jos bolje :lol:

Link to post
Share on other sites

Ne znam sta podrazumevas pod tim mali potrosac ? Zbog relativno velike tezine karoserije, samim tim i veceg opterecenja motora, potrosnja u gradu nije ispod 10-11l benzina, sa 17'' felnama... meni je to ok, ne znam sta drugi misle...

Link to post
Share on other sites
Ne znam sta podrazumevas pod tim mali potrosac ? Zbog relativno velike tezine karoserije, samim tim i veceg opterecenja motora, potrosnja u gradu nije ispod 10-11l benzina, sa 17'' felnama... meni je to ok, ne znam sta drugi misle...

s obzirom da masa vozi sa motorima preko 2000 kubika, onda bi po nekoj logici trebalo da je tvoj auto manje trosi nego onaj od 2, 2,5 ili 3 litra :lol:

a i koliko znam jako su retki i trazeni zbog registracije

Link to post
Share on other sites