Recommended Posts

Pre neki dan sam zamenio korpu lamelu i druk stari set klizao u visim brzinama i kvacilo je bilo dosta visoko. Sada je kvacilo ok dole odvaja ne kliza ne trese ali mi se javio problem da nece da primi 1.2.i R iz lera vec mora ako se zuri da se ubaci u 5.i posle toga salta se normalno ili da se zadrzi kvacilo jedno 15sek. Kad palim u brzini nema da trza znaci odvaja i moze odmah da se salta. Da li je neko imao ovakav problem?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

aj da ne otvaram istu temu posle malo zustrijeg starta prva druga zablokira saltarica u drugoj i nece iz druge da izadje i dok je upaljen auto nece ni u jednu brzinu... kad ugaim auto ide u svaku brzinu.Kad ubacim u prvu stisnem kvacilo upalim auto auto krece iako je stisnuto kvacilo... Da napomene da sam pre par dana mjenjao ulje u kocnicama al da sam presao od tada blizu 1000km. Podigli smo ga da provjerimo da nije koji cilindar na kvacilu popustio ozracivali opet al ista stvar. Papucica kvacila je ista kao i pre sto se tice tvrdoce. E sad sumljam da je pukla korpa sto cemo sjutre vidjeti al eto cisto da pitam dal moze biti nesto drugo ili jos nesto osim korpe?

Link to post
Share on other sites