Pozdrav svim clanovima


Recommended Posts

Jos jednom, pozdrav svima momci.
Ja sam Jovan Djukic, sa Novog Beograda. Pratim forum vec dosta vremena ali eto tek sada se predstavljam... Iskreno zivim za Drift, i samo me to zanima :D

I najzad peti BMW po redu zasluzio je da se vrti po ulicama... Projekat naravno E30

Jedva sam iskopao da je u prvoj boji da nista nije radjeno, budzeno i sklapano od razno raznih majstora...

Dakle :e30: 320i 88 god 127000km pravih.

Projekat mi sporo napreduje, jer bas nemam adekvatnu garazu za to. ali se lagano snalazim. Ipak najveci problem kao i svima je vreme. Po zanimanju sam mehanicar i po ceo dan sam u servisu. I naravno svoj auto ne stizem da pipnem.

Ipak e32 m30 je stigao kao donator. izvadjen motor. trapovi od e36 compakta su tu. felne su tu, gevinde u planu.

Lagano napredujem. od prilike imam sliku sta zelim. Drift ali za ulicu. Ali ako neko ima opasnu ideju neka izvoli :D

Do tada koristim auto za svakodnevnicu. Koji takodje mogu da predstavim e39 528i. iz njega ne izlazim B)

Pokusacu da ubacim koju sliku cisto da se vidi o cemu se radi.

Ako nekome zatreba mozda neka pomoc tu sam...

Pozdrav svima..... :)

Link to post
Share on other sites

Dobrodosao !!

Extra kocka

Ludih ideja nikad malo :D

M50 turbo? :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...