Recommended Posts

naime.. Drugar nasao u Nemackoj preko nekog prijatelja ciji tast, Nemac, poseduje taj famozni 325iS. Nesto sam kao trazio i jedino sto sam pronasao da je pravljen za Juznu Afriku, da je prodavan dole umesto M-a. Inace ima oko 200KS i menjac koji je malo modifikovan, tj. brzine mu nisu postavljene kao kod ostalih.

Svaka info. je dobrodosla!!

Pozdrav, i od drugara, nadam se, buduceg vlasnika!!

Link to post
Share on other sites

http://www.dtmpower.net/forum/showroom/142...is-evo-2-a.html

Pogledaj ovo,pomocicie ti.. U pitanju je 2.7 motor sa 197ks i model je prepoznatljiv po tome shto ima tochkove sa 5 rupa.. Hauba i krila su od aluminijuma..

325iS came out in March 1990. Full M3 suspension/wheels and 5 bolt hubs, bonnet, door skins and front wings are aluminium, car weighed 1147 kg with PAS, air con, lecky windows. 3.7 LSD, engine is a C2 2.7 but with unknown spec cam (different grind to 262deg alpina cam), 197 bhp.

Evo 2 and 3 are in fact identical and BMW SA only recognise it as the Evo. Evo 2 and Evo 3 are just names given by owners. The difference is that they were built in two batches in March and June 1991. Steel doors, the proper C2 spec 2.7 but with a 535i throttle body and AFM, power still 204 bhp. Alpina anti roll bars with the M3 suspension (Japan spec Boge), 3.91 LSD.

Chassis Numbers:

OAF 325iS Evo 1 March 1990

AF 325iS Evo 2 March 1991

OEJ 325iS Evo 3 June 1991

Colours:

Calypso Red

Brilliant Red

Astral Silver

Aero Silver

Ice White

Mrzi me da prevodim.. Ako je to stvarno taj auto,uzimaj i ne razmishljaj,pod uslovom da je kompletan.. to je neverovatno redak auto..

Link to post
Share on other sites

ma kontam engleski 99%, hvala care!!

Kad bi samo znao koliko ga cile ceni.. Smejao bi se i plakao u isto vreme..

Link to post
Share on other sites

Ako chika zna shta prodaje,a verovatno zna,plakacesh od cene sigurno :) Shvabe dobrog 325i m-tech2 ne daju za ispod 3500e,namerno kazem dobrog jer ako je ovaj auto koji ti nameravash da uzmesh u nekom loshem stanju ili je nekompletan neisplati se uzimati jer cesh delove naci mozda samo u J. Africi :P ,naravno uvek mozesh to shto fali da sklepash nekim standardnim delovima sa nekog nasheg otpada ali.. Skoro sam nashao jednog 325is na nekom engleskom sajtu za prodaju starih automobila,bio je nekompletan i cena je bila 4000 funti! Pa ti vidi..

Link to post
Share on other sites

ma zna on sta prodaje ali.. ima hotel, motel.. na zapinje mu bas za kintu.

A auto je u perfektnom stanju. Bice oko 1500 eur, mozda i manje.

Link to post
Share on other sites

Extra!!! Ako te toliko ukaki,uzimaj auto i pazi da ti ga ne ukradem :D :D :D !!! Ako ja ne uspem da ti ga maznem poslacu Acu da to odradi pa da mi ga posle proda u delovima :) :P :D Pa sad ti vidi :P Shalim se,ako je stvarno tako uzimaj auto makar i zajmio pare!

Link to post
Share on other sites