Recommended Posts

Inpa izbacuje sledecu gresku

2550 raildrucküberwachung in start

jel neko imao slican problem i sta je menjao?

koji senzor(rail rampa, senzor na pumpi ili nesto trece...

auto kao da malo teze krece iz mesta-umrtvljen, posle ide ali nije to to kao sto ide kao kad je sve ispravno!?

Link to post
Share on other sites

Verovatno pusta neka dizna, pa ne pravi dovoljan pritisak u rail-u,vraca gorivo ili sta vec.Proveri(slicno mi se desavalo, samo je isao nikako non stop pogotovo kad se ugreje, 2 dizne nisu valjale-kanta iz Italije jbga)

Link to post
Share on other sites

dizne sam gledao na inpi

5 su u blagom minusu jedna je u plusu? neki mi rekose da je neki od 3 senzora za rail, ali kako saznati koji je, nebih da ucim menjam dok ne nadjm krvar :)

moze li bw skener dati priblizniju informaciju, ili gt1 dis?

Link to post
Share on other sites

Ja mislim da ti je regulator na common rail pumpi u problemu.

Skoro je drugar sa 330d imao ista izbacivanja greske na inpi i menjali smo pumpe i na kraju je bio taj regulator,ali moras po broju isti da stavis da bi to bilo ok.

Link to post
Share on other sites

menja li se lako bez skidanja grane, samo odsrafim zasrafim, nema neka procedura posebna

e da i cena mu je 150 evropskih, nema kodiranja samo plug and play

Nemoze bez skidanja grene,tj lakse je mnogo kad se skine nisam pokusavao da ga skinem sa granom,nema kodiranja ,3 srafa(kvalitetnim torexom) skines stavis i gas.

Link to post
Share on other sites

ako moze jos neko da se ukljuci i pogleda, jos uvek ne znam sta da menjam na sta da obratim paznju.

Napominjem nebi da menjam 5 delova da bi dosao do problema

evo slika sa inpe od danas

inpa%2017-04%202016%20bmw%20m57-119145.j

Link to post
Share on other sites

nov je 150e, samo moram znati da je on 100% i menjam ga odma ne bih da menjam pa opet isto, u prevodu nemam pare za bacanje smrdi mi na pumpu u rezervoaru

svrati da probamo

Link to post
Share on other sites