Recommended Posts

vozdra raja

evo konacno uslikah auto da prestavim.

radi se o e91 iz 2006.godine, motor M47 120kw, presao je 200.583km zimus sam ga uvezao iz DE.

od opreme ima svasta nesto, ali meni najbitnija su profilisana polukozna sjedista sa lumbalnom potporom, sportski kozni volan, sportsko podvozje, jest da je zbog toga uzasno tvrd ali zato fino lezi... I-driva Bussiness navi onako fino izgleda ali nema nekih aman funkcija... USB uticnicu da ima bilo bi extra... ovako moram da se krpim Ipod-om...
Dosao je na 16' felgama style 155, RFT gume odmah prodane, stavljene GoodYear UG9 zimske.

Prije 15tak dana legle 17ke style 285 i gume GoodYear Eagle F1 A3, mogu reci da odlicno leze cak i po kisi...
Ne mislim nista mijenjati i dotjerivati jer vec ima fabricki tonirana zadnja stakla, nizi je od obicnih tako da meni dosta.

Mozda bih jos M branike nabacio ali to bi bila ludost jer u Sarajevu kriminal cvjeta...

14jys6p.jpg

21n13es.jpg

3347twk.jpg

2a98jo3.jpg

id6ama.jpg

9fy54l.jpg

v6m1qs.jpg

288120m.jpg

Link to post
Share on other sites

prosli vikend, raskopao sam mu dusu :D

skinuo i ocistio klapnu gasa, egr i usisnu granu.

egr i klapnu sam solidno ocistio

skinuo sam i klapne na usisnoj, stavio one alu cepove. klapne nisu djelovale labavo osim sto su bile prljave puno, tako da sam ih skinuo kad sam vec imao priliku.

stanje prije:

mvrgps.jpg

15ebple.jpg

ml7bep.jpg

20v0r41.jpg

i stanje poslije:

nisam bas uspio napraviti cudo sa usisnom granom, dobio sam savjet da je napunim benzinom, što sam i uradio ali osim crnog benzina koji sam prosuo nakon noci stajanja nisam uspio vise uraditi. na kraju sam sarafcigerom odvalio sto sam mogao sa ovog grla koje ide na egr pa sta mu Bog da...
ni egr i klapna nisu se bas dali cistiti WD-om i onim sredstvom za kocnice (a cuo sam da moze) ali zato jesu sarafcigerom :D inace sav taj talog je bio tvrd i slican katranu tako da prskanje ovim sredstvima jeste pomoglo ali nije bas da je otopilo talog..
zoapuv.jpg

6ntez5.jpg

Link to post
Share on other sites