BMW e46 karavan, zadnji brisač se sam pali


Recommended Posts

U zanje vrijeme, kada upalim kontakt, zadnji brisač mi se upali i to zajedno sa prskalicom odradi nekoliko puta i stane, ponekada se to desi i u vožnji. Mislim da nije do ručice, jer bi se češće palilo i ne bi se palilo baš svaki put kada upalim kontakt. Danas sam skinuo motor, mislio sam da tamo ima relej, ali ima samo pisana ploča , malo sam pogledao da nije negdje nesto dohvatilo vlage, ali na prvi pogled sve mi izgleda dobro. Da li je neko imao sličan problem ili zna o čemu se radi? Hvala unaprijed

Link to post
Share on other sites

99% problem do stampane ploce na u kutiji na motoru brisaca, imao slican problem, vlaga klizi niz keder I eto problema...ocisti sve kontakte I resices problem, kod mene je bilo jos gore, toliko je na kraju oksidiralo da sam jedva pohvatao vodove I prelemio diode. sad sve fercera...

Link to post
Share on other sites

99% problem do stampane ploce na u kutiji na motoru brisaca, imao slican problem, vlaga klizi niz keder I eto problema...ocisti sve kontakte I resices problem, kod mene je bilo jos gore, toliko je na kraju oksidiralo da sam jedva pohvatao vodove I prelemio diode. sad sve fercera...

plus jedan

Link to post
Share on other sites