Problem sa instalacijom


Recommended Posts

Pozdrav svima, Ja nazalost Imam stalno neki problem sa mojom e34. Problem koji Imam Sad je: Kad upalim svetla, svetlo za tablice se ne pali ali Kad upalim sva cetiri upale se i svetla za tablice koja se pale i gase.... A Kad upalim desni zmigavac i upalim grejac zadnje soferke onda svetla prekidaca isto pale se i gase se a Kad dam Levi zmigavac onda Je normalno... Mislim sta Reci... Zona sumraka...! Pomagajte braco!!

Link to post
Share on other sites

za pocetak proveri maae pozadi ili za probu dovedi masu direktno nekim kablom na jednu sijalicu od tablice pa probaj.ili ako se isto desava onda probaj da dovedes na.bilo koju sijalicu na.jednu od stopaljki.ako resis problem provuci kabl ibostavi ga tako da ne trazis gde je masu izgubio.znaci spajas na spoljni deo sijalice.ili ispitaj sta je plus sta minus uglavnom mislim da je na tablici braon masa

Link to post
Share on other sites

Znaci upotanju Je masa... Hvala vam puno... I jos jedno pitanje. Kad upalim grejanje duva mi toplo gote i dole kod nogu a hladno mi duva kroz resetke U sredini... Sta To Moze da bude? Hvala unapred!

Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Xeon-Alpina said:

Znaci upotanju Je masa... Hvala vam puno... I jos jedno pitanje. Kad upalim grejanje duva mi toplo gote i dole kod nogu a hladno mi duva kroz resetke U sredini... Sta To Moze da bude? Hvala unapred!

Tako treba ako auto nema klimu

Link to post
Share on other sites