Recommended Posts

nezelim da ovu temu teram u offtoppic ali kako je krenla cena nafte vidim nas sve na biciklima uskoro , pa bi s tim u vezi mogli da vec razmishljamo o nekom tuningu za bicikle a mozda i stylingu..ko zna bolje na vreme razmishljati o onome shto nas vec SUTRA cheka...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nekog zestokog nemca ili engleza,od amera plymuth baracudu i dodgea challengera,od japosa imprecu ili skylinera!

Link to post
Share on other sites

zaboravih se! gore navedeni dolaze u obzir ako nije bendja u pitanju,a inache mogao bi jedan 325!dosta je braco!

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ako ne vozim BMW necu ni da vozim ;)

ma zezam se osim mog dedice vozio bi a moze lako da se desi u skorije vreme

ako me neki posao krene da uzmen Dodge Nitro.onaj sa 2.7 dissel meckinim motorom

samo da su ubacili BMWov3.0 dissel bog da ih vidi a relativno jeftin.

Link to post
Share on other sites

ja generalno volim mala kola jedino kod bmw-a mi je sve jedno posto sam na bmw slab...

a ovako sta bi vozio to je mini cooper, honda civic nova, audi a3, golf 5...

mala kola su laksa za voznju iako nas muski ego (kod vecine) to ne moze da prizna :D

trudio sam se da ostanem realan, mislim da su to kola koja mozemo svi da kupimo... doduse uz pomoc 2-3-4 kredita ali dobro... ;)

i ja bi rado neki porsche, ali... ne vredi ni spominjati :D

Link to post
Share on other sites

Osim BMW-a...moze ///M !!!!!!!!

Porshe 911turbo,930

Mustang(modeli od '65-'75.)

Ipak se slabo razumem u sve osim zadnje vuce a da se ne lazemo... ///M je ///M !!!!!!

Link to post
Share on other sites

Za sada sam imao samo 2 auta to su golf 2 td iz 85 godine kojeg sam prodao a trenutno imam Audi 80 jaje 90' godiste 1.6 motorom i plinom ali zelim BMW e34 520 i 24 v sa plinom i to strogo crn i strogo spusten ali ne mnogo..... e to zelim da nabavim trenutno (jer budzet dozvoljava toliko smatram da u nasim uslovima zivota ko ima prosecne zarade ne treba voziti skup auto nego samo onaj ciji stranac moze da se nabavi do 1500 eura to je moj stav na ovaj uslov zivota)

BMW always NO.1

A sem BMW-a naravno AUDI i to sto veci npr. 100 c4 ili a6 ili a8

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Samo Audiiii 80,100, a6, a najradije prvi a8 nekako mi mnogo mocan kad se jos spusti e onda deluje kao tenk..

Link to post
Share on other sites