Recommended Posts

Ja sam iz Uzica i clan sam kluba odavno, al' ne svracam na forum nesto mnogo cesto.

Gledam sad ove silne Topic-e i ne mogu da nadjem kad je okupljanje.

Ide mi upis na fax sad 1og jula i kad to zavrsim, voleo bih da dodjem

na jedno od tih okupljanja....Dogovorite se kad god hocete...valjda se mozete dogovoriti, da dodje sto veci broj nas.

I da, za te majice, kackete i ostalo.... Je l' se radilo sta po tom pitanju ...Hocu da uzmem par ....

Veliki pozdrav

Link to post
Share on other sites

eto da si malo cheshce dolazio na forum znao bi da je okupljanje svake nedelje na banjici u 19:00 kod poligona , a shto se tiche majci kachketa i ostalog sve to mozesh na forumu da se informishesh .

Link to post
Share on other sites

kad dodjes u bg .... saznaces

Link to post
Share on other sites

Ako sve bude kako treba i ja upisem j*benu medicinu ... Ja sam tamo 6og jula pa cu zvati

upomoc za instrukcije ( mislim gde je poligon ) :D

Ja se po BG-u slabo snalazim .... umem da izadjem iz grada sto je najbitnije :D

Link to post
Share on other sites

kao buduci doktor verovatno znas gde je vma na banjici, ako to znas, onda ces sigurno naci i poligon koji je veoma blizu. eh kad bi jos i ja nasao vremena u nedelju da se pojavim tu...

Link to post
Share on other sites

Znam gde je VMA.

Neka neko ostavi broj moba na PM, ja cu tamo oko 6og navracati pa da mogu da zovem od VMA :D

Link to post
Share on other sites

Ja ne znam kako je ostalima ali, iz Uzica ne mogu da dolazim stalno ....

Gledacu da dolazim kad god budem mogao preko leta ... ako polozim prijemni :D

Link to post
Share on other sites
sta bre svi kukate kako nemate vremena ko bre da zaradjujete milione pa nemate vremena da dodjete.

ne zaradjujemo milione brate moj, nego zaradjujemo da prezivimo, jer u ovoj drzavi samo se za to i radi. zato se nema vremena. oni koji zaradjuju milione oni po ceo dan nista i ne rade, nisu kao mi...

Link to post
Share on other sites