318D ili 318i pitanje je sad(samo automatik)


Recommended Posts

Poz ljudi posle 6 godina voznje comon rail focusa dosao samna ideju da se vratim plavo belim propelerima :)

Odlucio sam se za E46 model sedan ili estate nebitno mi je,ali bih voleo da ima automatski menjac..

Dvoumim se izmedju 318d ili 318i modela,citao sam dosta ovih dana po forumu i boga mi vidim da 320D 150hp oce da posrce i do 13L ED*(autmatik)* po hladnom vremenu sa stani kreni kratkim relacijama. Ono sto mene najvise interesuje je koliko se isplati uzeti taj slabiji 2.0 motor 318D ja godisnje prelazim do 20.000km max ne vise,i uglavnom mi je gradska voznja,koja je razlika u potrosnji izmedju  ustrojenog i ovog drugog od 150 konja. Ako budem isao na 318i varijantu hocu da bude sa plinom,citao sam da je teze malo za plin zbog tog "valvetronic" ali plin cu raditi kod rasica u beograd,covek koji ugradjuje plin i u CR dizel motore veliki doktor za tng uredjaje,predpostavljam da neko i zna za nejga sa foruma. Sto se opreme tice ne bih voleo da bude M bar za pocetak,ali bih voleo da bude krajnja serija 2004/2005 god. Otvorio sam temu iz razloga jer ima dosta ovde koji voze E46 modele,bar vecina :) 

p.s auto cu da uvezem i svedske jer tu radim,platicu dazbine ali ce ostati na sw tablama,jos jedna stvar me interesuje ako ga kupim sa tng uredjajem jel nasi lopovi priznaju njihov atest?

I eto voleo bih cuti,kakve sve fabricke nivoe opreme ima E46 vidjao sam neke sa jbl ozvucenjem crnim nebom,ali i kurblama na zadnjim prozorima.

i jos jedna stvar da li E46 postoji sa ZF automatikom ili je to samo mit,tj svi su samo sa GM menjacem?

Link to post
Share on other sites