Recommended Posts

BMW e46 je auto mog matorog.

Ja ne izlazim iz istog ali, naravno, uvek su njegove potrebe

prioritetnije ( ja se naravno ne zalim na broj sati provedenih na tockovima )

Sad sam u dilemi.

Preko leta mogu da dodjem do nekih para, malo da radim, imam vec nesto "ustekano" i sl.

Da li pare koje skupim da ulozim u calovu e46ciu ili

da kupim sebi nekog yugica ili sl pa da polako radim na tu/sty istog.

Ovo jeste bmw klub, i za mene kao i za vas postoji samo jedan auto ali, voleo bih da cujem objektivna misljenja.

I kao sto sam rekao, budzet mi nije veliki i mozda sve potrosim na odmor ( kao sto bi ljilja uradila :D ), i da imam vise para

ne bih bio u dilemi ( pala bi tu neka kockica )...... sta mislite ?

P.S : Primate li kante u familiju ? :D

Link to post
Share on other sites

Ma ja da znam sta da radim ja ne bih postavljao Topic.

Sve je to meni jasno ali ja kad zapalim na studije, moci cu tu

e46icu samo na slici da gledam.

Ma nemam pojma mozda stvarno odem na Kubu :D

Link to post
Share on other sites
razmisli o ajkuli ?

Mislis na Citroen DS aukulu? Taj auto je besprekorno lep, ali i neverovatno zajeban za odrzavanje. Samo za entuzijaste sa dubokim novcanikom.

Link to post
Share on other sites

TO BI BILA JAKO LOSA INVESTICIJA , SAMO BI POTROSIO PARE I JOS BI ULAGAO .... JUGO NIKADA NE PRESTAJE DA TRAZI KINTU ..... SKUPLJAJ TI DALJE

Link to post
Share on other sites

Posto kreces na fax, jel mislis da taj auto dovezes za bg? Ako to planiras, bolje nemoj. Racunaj na markicu za prevoz, za fax ce ti trebati gomila para..Ti kao student da se gnjavis sa odrzavanjem auta, gorivom, parkiranjem... Osim naravno ako si u dobroj finansiskoj situaciji. Videces kad krenu studije. Vozi caletovog i uzivaj...Ovo ti je moj prijateljski savet, jer ja zavrsavam fax i bio sam u istoj situaciji kao ti.

Ne kupuj nista!!

Link to post
Share on other sites
to je bas ta, veoma interesantan auto, i dalje atraktivnog izgleda.

Mislio je na E21 (malu ajkulicu), šesticu (Carcharodon carcharias) niko ne preporuča studentima!

Lično je koristim (635) i šta jes, mnogo je najlepši. :D

Link to post
Share on other sites

...sto kaze Mujo Lepa Brena je Lepa Brena AL DVAPUT JE DVAPUT !!!!

...tako da kupi ti sebi auto i polako... bio on yugic ili kockica :D u ovoj zemlji nisi sve prosao ako nisi vozio yugica !

Link to post
Share on other sites
U Latino Ameriku ...od oktobra...

Mala digresija na temu :Ja poceo da gledam latino americke serije jer se u njima pojavljuju e21 i e30.Tamo su to kultni automobili,cenjeniji su od mnogo novijih..Ne bi ih nazivao "kantama"..Kod nas kad vozis e21 ili e30 vec po prodavnicama ili servisima te gledaju ispod oka jer su npr x5 ili e60,e90 kola za respect.U svetu je to drukcije,cak se vise odusevljavaju starijim modelima ako su u top formi.....Da li ces kupiti auto ili ici na put oko sveta,proceni sam,odluka treba da bude tvoja!!!!

Link to post
Share on other sites