Recommended Posts

gde mogu da kupim bluetooth handsfree za bmw e46. imam multifunkcionalni volan sa tasterima za tel pa bih voleo da i to bude u funkciji. molim za pomoc

Link to post
Share on other sites

neznam zasto je kompl;oikovano kada imas bluetooth uredjaj koi se montira ispod naslonjaca za ruku i to je sva tehnika. bar sam tako video na sajtu. ako imas bolje resenje a da budu tipke na volanu u funkciji prihvatam. hvala ti na odgovoru

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Imam fabricki telephone-kit u BMW-u E46 2002, medutim imam problem za uparivanjem telefona i navigacije preko bluetooth-a.

Dobio sam i kod za uparivanje ali kada ga otkucam telefon mi izbaci poruku "Can not connect to...".

Da li se neko susretao sa ovim problemom i zna li neko da li je mozda moguce uparivanje sa nekim starijim telefonom koji poseduje bluetooth? (znam da je pre postojalo da kazem vise vrsta bluetooth veze).

Unapred hvala

Link to post
Share on other sites

Probao sam i to... Ali nece... Citao sam danas po forumima da generalno ljudi imaju problema sa povezivanjem preko bluetooth-a, i kod novijih modela... Jako malo telefona moze da se poveze, uglavnom Sony-Ericsson i Motorola... :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Samo da javim da sam uspeo da povezem N95 8G, i pronasao foru da uparim svaku Nokiu :)

Vlasnik pre mene je verovatno udate-ovao ili promenio Bluetooth modul jer sifra za uparivanje nije ona iz knjizice vec 1234...

Tako da je sad uzivancije, zvuk je odlican, ruke na volanu... Ma milina... :preved:

Link to post
Share on other sites