Recommended Posts

od kako je auto kod mene resetovao sam ih 3 puta a nikada mi nije sama bila upaljena, jos plus toliko dugo, skoro 1000km

Link to post
Share on other sites

da li si ti to nama dobro objasnio u prvim postu? ne razumem, ti kazes da ti svetli lampica kada je upaljen auto?

koliko ja znam, lampica svetli samo kada je auto na kontaktu, i kada se startuje, lampice se SVE pogase.- ako tebi lampica svetli i kada je auto upaljen, onda je to vec po mom misljenju neki problem sa instalacijom...

Link to post
Share on other sites

ne bi trebalo da je neki problem sa instalacijom posto sve radi normalno. samo mi je jedna ostala i kada je na kontaktu i kada upalim. uskoro treba da menjam ulje ali koliko se secam pre mi je izbacivalo oil service a ne zelenu lampicu.

pre neki dan mi je poceo teze da pali, palio je na pola kljuca a sada vec treba da vergla 2-3 sekunde, cini mi se da je neki grejac otkazao pa da mozda nije do toga lampica

Link to post
Share on other sites

ali lampica ne sme da svetli kada se auto startuje ni u kakvom slucaju, pogotova zelena, nema logike. sto znaci ( nisam majstor ali zakljucujem ) da je tebi displej servisnog intervala u kvaru , a to sto ti teze pali ne mora da bude u vezi sa ovim problemom. ceakmo strucna lica da se pojave na ovom topic-u pa da vidimo sta je u pitanju. mada bi mogao samo da restartujes opet pa da vidis sta ce biti.

Link to post
Share on other sites

najmanji mi je problem da ga restartujem nego mislim mozda ima neko znacenje za jos nesto ta lampica pa sam zato i pitao cemu sluzi. i meni je cudno, nikada je pre nisam vidjao.

cekacu da se jos neko javi pa ako nista moracu da restartujem

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

kako se uopste resetuju lampice, ja imam slican problem meni non stop od trenutka startovanja auta sijaju zuta i crvena lampica :S

ulje zamenjeno pre 2500 km

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...