Recommended Posts

plocice su komplet oko 55e , za amortizere ne znam .....

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Plocice su ti oko 55-60 eura zavisno da li su sa ABS ili ne (u Beogradu verovatno moze da se nadju jeftinije), a sto se tice amortizera ja sam kupio nove u radnji i veruj mi nisu ni trajali godinu dana. Sad cu da ih remontujem kostace me 60 eura a dobicu isto garanciju na godinu dana. Neznam, samo pazi sta kupujes , ja sam kupio i nove spone ali za parmeseci su propale, a onda mi je cale doneo iz Francuske polovne (skinuo sa otpada) i evo vec treca godina bez problema.

Link to post
Share on other sites

Plocice su ti oko 55-60 eura zavisno da li su sa ABS ili ne (u Beogradu verovatno moze da se nadju jeftinije), a sto se tice amortizera ja sam kupio nove u radnji i veruj mi nisu ni trajali godinu dana. Sad cu da ih remontujem kostace me 60 eura a dobicu isto garanciju na godinu dana. Neznam, samo pazi sta kupujes , ja sam kupio i nove spone ali za parmeseci su propale, a onda mi je cale doneo iz Francuske polovne (skinuo sa otpada) i evo vec treca godina bez problema.

Komplet zadnji amortizeri su 120 eura sa ugradnjom a sto se tice remonta, kod mene covek puni amortizere za 1200 dinara po komadu, znaci 4800 dindzi komplet, zadnji i prednji, mada mi rece da moze i manje ako radis sve komplet. Predpostavljam 4500. Naravno daje garanciju godinu dana.

Prebacite ovu temu u pitaj majstora

Link to post
Share on other sites

novi amortizeri za e-34 u bmw centru su oko 11000 , oba prednja

Link to post
Share on other sites