Recommended Posts

Poz svima.Trebao bi ovih dana da mi stigne 320d E46 touring sa carine.Facelift model 2003god,110kw ili 150KS.V servis mu je odradjen ,ali trebam da mu odradim mali servis,pa sad koje ulje sipati?Moze li 10-40 gradacija?Uz put rucna slabo hvata,to ce se srediti i resio sam da izvadim klapne,radi preventive.Posle u planu imam da se pozabavim enterijerom.Prestenovi na satu da se dodaju i multimediju da ubacim android.Pa eto jos jednog pitanaj ,poznaje li neki clan nekog proverenog prodavca?

Link to post
Share on other sites

Pozdrav i dobro dosao.

Otvori novu temu za auto ;) mnogo vise ljudi ce ti odgovoriti na pitanja tamo nego ovde.

Jedno pitanjce, sta je uradjeno na "velikom" servisu? Ako je menjan lanac, sigurno je menjano i ulje (tj pretpostavio bi :D).

Sto se tice koje ulje i koje filtere da sipas, tu imas ovde vise skola. Ja sam odmetnik mainstrim skole pa vrv nije pametno da te ja savetujem. Imas na mojoj temi sta sam ja sve radio na mojoj e46ici (ujedno i koje ulje i filtere sam sipao)

Takodje, imas i posle godinu dana eksploatisanja sta je sve radjeno na automobilu. Cisto da steknes utisak, sta sve moze da te saceka (otprilike, ja sam imao te "tipske" kvarove i nedostatke).

Na temi imas i negde link ka mom spritmonitoru, tu mozes da vidis na kojim intervalima menjam ulje, filtere i potrosne delove. Takodje, tu se vidi i koliko trosi moj auto (moj bas trosi) :). 

Nadam se da ces naci na ovom forumu sve informacije koje ti trebaju. Ako ti jos nesto treba, slobodno pitaj. 

Prelistaj i sve ostale e46 110kv 320D (ima ih bas dosta) ... tu mozes dosta informacija oko toga sta ljude muci i sta ljudi rade sa svojim e46icama ...

Veliki pozdrav,

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...