E46 320 Ci i E36 M3 cabrio


Recommended Posts

Prodaje se auto:

dsc01891h.jpg

dsc01890u.jpg

dsc01875uw.jpg

dsc01888f.jpg

2001god

2200cc

170hp

134000km

M-sportpaket 2 oprema

registrovan do 04.2012. (MNE tablice)

cijena 10000e

Tel: +382 69 597 599

džabe samo kad se može nać'

ako nadješ budalu koja će ti dati toliko za taj auto ja te častim moja kola da imaš šta da voziš dok ne kupiš druga pa ih posle bači

Link to post
Share on other sites
  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

svaka roba ima svog kupca.... zavisi od stanja, opreme, i toga koliko je neki zaljubljenik spreman da da za auto koji je u extra stanju... nznm ni vlasnika ni auto, ali sudeci po slikama deluje kao casa . . . (evo doktore za tebe bez w )

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Nisam ulazio duze vremena na forum.

Da ne duzim. Ja sam svjestan da je cijena dosta jaka. Mozda bi mogla da se koriguje do nekih 9500, ali ispod toga ne bih ni u ludilu isao. Stavio sam ovoliku cijenu ne zbog toga sto sam prije 3 god dao 17000 za njega, nego zbog toga sto sam pregledao mnogo coupea, sto restajlinga, sto ovakvih modela. Realno nijedan moze da se poredi sa ovim. Ne kazem, ima neki da je bolje ocuvan, ali da ovako izgleda, sa ovoliko opreme + je i ovaj u perfeknom stanju (jedina falinka mu je sto mu je koza sa strane na prednjim sicevima malo izuljena). Nista na njemu nije doradjivano, sem sto su mu stavljene 18" felne i veci diskovi, sve ostalo je fabrika.

Toliko od mene. :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

e46 je prelepa .. svaka cast .. moja preporuka je da ne prodajes ovaj auto .. pre svega auto je BOG pravio ! 2 neces moci da ga prodas za toliko koliko ga cenis .. niko nije lud da za auto star 10 godina da 10k evra ..

Link to post
Share on other sites