Braco i sestre..kod mene nesto novo!


Recommended Posts

BRACO,ja danas polozio vozacki! nakon 15 god. aktivne voznje! pazljiviji forumasi pamte da xenone nisam mogao da priustim upravo zbog ovih troskova,a necu (za sada) zbog verovatnog puta na more u C.G.

Link to post
Share on other sites

paaaa...hahaha, dragance hvala!nemoj nista da se cudis jer 90% kojih me znaju se krste i misle da ih zajbvm!a ja mrtav ozbiljan hahaha!

Link to post
Share on other sites

mislio sam i na sestre,ali....maligani su ucinili svoje!dakle, naslov je braco i sestre....kod mene nesto novo.....

Link to post
Share on other sites

pa brate,na foru,npr. vezivanje pojasa,ne kurcenja po gradu,migavci i parking po propisu,pa cak sam muvao i republikance kao ostala mi voz. u uniformi(u vojsci radio 14 god.)pa se oni raspline,priblizno kolega po uniformi,itd.itd. a sto se voznje tice,po lokalu(sasvim normalno iako su neki panduri znali),zatim vranje,leskovac,nis,krusevac,beograd,a prosle godine do becica na more i nazad bez problema!u principu mnogo srece,ali zavrsio sam sa tim.i sto je najbolje, u 15 god. zapisan samo 5 puta zbog neposedovanja voz. dozvole!placene kazne-0!ako panduri sada citaju ima da mi naplate za SVE ove godine hahaha!e to je fora brate(plus sto mi je auto uvek bio ispravan).poz!

Link to post
Share on other sites

hvala,hvala!danas odem za plin(5 km od grada,gde je kvalitetniji)i nesto mi cudno sto ne zevam na mestima gde obicno stoje panduri,ali sam i dalje postovao brzinu,itd.itd(ovde za to jbu pa razbijaju). to ne znaci da ga nikad nisam nagario,koliko puta posle pijanki ni ne znam kako sam stigao kuci(zena kaze da imam nevidjenu srecu i da nisam normalan),ali u principu brze sam vozio trezan nego pijan(pijan vozim kao skolarac).znam da nisam nevinasce ali nisam ni picajzla!jos ne mogu da skontam da mogu slobodno da se vozikam,jer sto se vozila tice oduvek sam gledao da sve funkcionise kako treba i po tim pitanjima sam uvek bio a i biti cu (malopre spomenuta)picajzla!uglavnom jos mi nije jasno da sam posle toliko godina potpuno legalan,hahaha!poz!

Link to post
Share on other sites

uvek sam govorio da auto ne vozi vozacka(nego talenat i znanje),jer da li neko ima vozacku ili ne ,ne pise na sofersajbni.. u to sam se uverio i prilikom polaganja,jer biseri ostaju biseri!

Link to post
Share on other sites
A sta te specivalo tih 15 god. da ne polazes?

najvise lenjost.4 puta sam isao na lekarski,a voznju uplatio i odvozio 2002 ali tek ovih dana nastavio gde sam stao pre 6 god. :)

Link to post
Share on other sites
Kad sam procitala naslov...ja pomislih da si se ozenio...:)

hahaha!i to sam uradio nakon 10 ili 11 godina zabavljanja sa sadasnjom gospodjom!sve sam nesto u fazonu na duge staze haha!poz! :)

Link to post
Share on other sites
sve sam nesto u fazonu na duge staze haha!poz! :)

To znaci da faza od odluke do realizacije kod tebe duuugo traje....sistematican neki covek (ili lenj :) )...duuugo ti premisljas, analiziras i onda nesto realizujes...dobro je sto na kraju ipak i realizujes! :)

Link to post
Share on other sites

Godine podrazumevaju i odredjeno iskustvo,nije Riverman klinac koji ce bez dozvole da vozi 2 glave i da se zakuca negde....Bilo je na TV-u pre par godina,covek 25 godina vozio bez dozvole,lekar koji je lecio pacijente nije diplomirao do penzije....

Link to post
Share on other sites

prvo za ljilju:znaci nema sanse da sam vas isfolirao,ako lazem vas,lazem sebe,a drugo za 2002,sve iz cuga.titanica je potpuno u pravu.nisam jucer sisao iz pecine i seo u bmw!poz. svima!

Link to post
Share on other sites