Recommended Posts

na E32 M30 3000 imam ugradjen plin ali mi je nesto od delova koji

provode struju otkazalo...

Jednostavno ne moze da upali, mislio sam da je kvar vezan za druge delove auta pa sam prvo promenio svecice

ali sam nakon promene skuzio da nema varnicu sa bombine, pa sam auto odvezao u ALONE

Nakon njihove dijagnostike, koju mi nisu naplatili, utvrdili su da je problem sa strujom na plinskom delu i da bi auto normalno upalio na

benzin ali je to nemoguce jer mi ne radi benzinska pumpa, i da je najbolje da auto odvezem majstoru za plin...

Medjutim pre dva dana prijatelj ode na ugradnju sek. plina na njegov auto na kom je vec imao ugradjen obican plin

a auto mu ima plasticnu granu pa je morao... Tako da mu je ostao kompletan uredjaj osim creva i boce i to Lovato

na kom ima nalepnica RASIC Visnjicka 146, a vidim da ga hvalite, i ima rasplinjac koji je za preko 100KW snage za razliku od ovog na mom autu

takodje na njemu postoji 5-6 dzekova i kablova pa neka creva, neki sklopovi...

Kod mene se sve svodi na dva relea sa desetak kablova i to sve umotano izolirom...

Tako da sam stekao utisak da je ovaj Lovato mnogo bolji od ovog dundjer postavljenog na mom autu

na kom nigde ne pise nikakav naziv, pa me interesuje dali je trnsakcija Lovata na moj auto moguca,

i koliko bi ta transakcija mogla ili trebala da kosta...

tj. da se skine rasplinjc i struja sa moga i da se zameni drugim...

Hvala...

Link to post
Share on other sites

e pa ovi u aloneu ti ustvari nisu nista rekli .... sta znaci to " ne radi ti benzinska pumpa" ????

jel nema napajanje ili je sama pumpa crkla ... to je pitanje koje si trebao da postavis....

na plasticnu granu se bez problema ugradjuje obican plinski uredjaj .... bar kod bmw-a

sacekacemo babica da se oglasi , on radi u servisu za ugradnju plina. ....

Link to post
Share on other sites