Recommended Posts

U pitanju je ljubicasti BMW fabricke Individual boje,takodje i fabricki individual opreme (koliko znam najjaci paket)

U pitanju je MTech 2,i motor 2l i 150ks sa automatskim menjacem (sto je po meni jedina mana na ovom autu)

IMG-4614.jpg

IDBZ3652.jpg

IMG-0055.jpg

PVDA8088.jpg

KRZY2148.jpg

IYAM5347.jpg

Na auto su stavljene gewinde i felne 19',odradjena je cista cev na izduvu,skinut DPF...

Auto je sa M branicima,ima siber,multifunkcionalni volan,sportska sedista (individual),navigacija(pro),elektricna zavesica,kozna sedista,grejaci sedista,automatska adaptivna svetla (mislim da se tako zovu,inace spustaju se i podizu zavisi od puta,mislim da samo mogu ici gore dole :D ),sofersajbna u boji,sportsko vesanje,led svetla itd...

Inace interesuje me ima li jos neki sa ovom bojom u Srbiji :)

 

Edited by wicked boy
Link to post
Share on other sites

Prelep e46, bravo za primerak. [emoji846] Vozio bi ga rado i sa tom bojom. [emoji3]

Jesu li to felne sa Bmw 7? Pocele su opasno da mi se svidjaju te felne, kontam da bi legle lepo na e60.

 

Sale, pomislio sam da je to taj sto je bio kod tebe, jer nema sigurno puno sa tom bojom. Jedinstven je u svakom pogledu.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, Sale-Sombor said:

Bio kod mene par meseci dok je drug bio u Nemackoj 😀

IMG-20190816-152513.jpg

Kada sam hteo da ga kupim sam trebao sa tobom da se vidim,ali vlasnik mi rekao da sacekam jos malo pa ce on doc i tako je i bilo,posle toga sam se sa njim nasao i kupio ga :D

Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, dulebp said:

Prelep e46, bravo za primerak. emoji846.png Vozio bi ga rado i sa tom bojom. emoji3.png

Jesu li to felne sa Bmw 7? Pocele su opasno da mi se svidjaju te felne, kontam da bi legle lepo na e60.

 

Sale, pomislio sam da je to taj sto je bio kod tebe, jer nema sigurno puno sa tom bojom. Jedinstven je u svakom pogledu.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

 

 

 

 

Da od 7-ice su,i felne su brutala pogotovo za manja auta od 7-ice :D

Link to post
Share on other sites

Na 3-ci izgledaju bas brutalno, jer bukvalno prvo vidis felne pa auto. [emoji3] Cudi me da je taj et i sirina felne i stala na e46. Jel bese 2x9j i 2x10j et 24?

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

I hteo sam da pitam da li zna neko da li mogu da se narezu mape na CD za ovaj model,jer u opremi pise da je Navigacija Pro pa me bas interesuje da li je moguce ikako da se ubace mape,jer potrebna mi je navigacija a iskreno ne bih menjao ovu fabricku za one kineske ako moze da se ubace mape nekako

Link to post
Share on other sites