Recommended Posts

pre mesec dana sam menjao set kvacila, medjutim kada je majstor sve to zavrsio rekao mi je da moram i cilindar kvacila zameniti jer je kratak itd. auto ide super, vuce ko blesav ali na leru bez gasa i kvacila nesto zveci ko blesavo( on kaze da je zbog tog cilindra). sada mi je majstor na bolovanju, nesto se ispekao pa nece raditi jos mesec dana. sta da radim ja, oteram auto kod drugog lika sto radi samo bmw on mi kaze da mi je moj majstor podvalio zamajac obican od benzinca pa zato zveci i vibrira auto pod malim gasom i bez kvacila....

Link to post
Share on other sites

sta se desava kad na leru stisnes kvacilo???

Link to post
Share on other sites

jel zbog njega trese, vibrira auto, kada ga vozim i kada popustim gas dok skroz ne uspori nebitno dal bio u prvoj, drugoj ili trecoj brzini

Link to post
Share on other sites

pa to govori da nesto ipak nije u redu sa komplet kvacilom , ali ako stisnes kvacilo u leru i ne cuje se nista .... to je druk lezaj ... ali ti rece da si menjao ceo set kvacila a to podrazumeva i druk

Link to post
Share on other sites

sve sam promenio ali nisam siguran da je majstor ubacio plivajuci zamajac pa me to kopka, moram prvo da budem siguran da bi znao sta da mu kazem, da vraca pare ili ako nije to da menja taj cilindar st kaze da jeste

Link to post
Share on other sites

Imas dobrog majstora. Cuvaj ga....

Tebi kompletna lamela nije OK. Ko zna sto je napravio...mozda je okinuo sarafe, mozda nije stavio sve djelove....mozda ti je lamela slaba...

Link to post
Share on other sites

ne bi rekao da je lamela, posto je kao nova stavljena, imam dve nezna se koja je bolja, to ne verujem da je isfuserio, jedino sumnjam na zamajac, a mozda je i druk, a mozda je i moj majstor u pravu pa je cilindar. nista cekam da se oporavi pa cu videti sta je... ili ce namestiti ili cu ga ponovo poslati na lecenje

Link to post
Share on other sites