Recommended Posts

Zna li neko kako se krecu cene kvalitetne koze za sedista? Ja sam nasao nesto dosta solidno za 1900 din po kvadratu. U YU Sorbonu prodaju tursku dosta lose ustavljenu kozu za 2.300-2.600 po kvm. Ima li da se nadje jeftinije od tih 1900 a da valja?

Link to post
Share on other sites

radim sa kozom 15tak god i zanam skoro sve uvoznike i proizvodjace u Srbiji

prava hidrofobirana koza za auto je skupa ali mebl napa koja se u 80% slucajeva koristi je oko 25e po m2

ima i jeftinije

okreni me pa cu te uputiti gdje da odes

0642636244 sinisa

Link to post
Share on other sites
radim sa kozom 15tak god i zanam skoro sve uvoznike i proizvodjace u Srbiji

prava hidrofobirana koza za auto je skupa ali mebl napa koja se u 80% slucajeva koristi je oko 25e po m2

ima i jeftinije

okreni me pa cu te uputiti gdje da odes

0642636244 sinisa

Zovem sutra

Thnx :D

Link to post
Share on other sites

tako je...

dobra koza za koju se moze garantovati 10tak godina je skupa...

prava fabricka koza za BMW, kosta oko 60-70 pa cak 80e po m2

nesto sto bi zadovoljilo vecinu nas je koza od po 30e po M2

ali triput bolje od onoga u YU sorbonu

Link to post
Share on other sites

Na kraju sam ipak uzeo dosta kvalitetnu kozu, ako ne i najbolju koju sam imao prilike da vidim, za nesto vise od 1800din po kvm u jednoj radnji koja se nalazi u Krusevackoj, tik ispod okretnice 22ke. Imaju ogroman izbor svega i svacega, pocev od klasicnih do leopardovih, zmijskih, itd... Cene za kozu koja se koristi za sedista krece se od 1500-2500 din. Kvalitet je neuporediv u odnosu na YU sorbon.

Link to post
Share on other sites

KRUSEVACKA 15

''MALIGRAF''

da si mi se javio kod Zokija bi dobio 10% popusta

momci su super i veliki su uvoznici raznoreznih koza za rezne namjene

sa cijenama su ok tj. odnos cijena-kvalitet zadovoljava

Preporuka za svakoga kome treba koza...

Mada postoje spocijalizovaniji uvoznici mebl. nape od njih

u svakom slucaju dobar odabir...

pozdrav

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Da li neko slucajno zna radnju sa kozama i/ili ostalim materijalima koji se mogu koristiti za tu namenu u Novom Sadu? (ali prvenstveno me interesuje koza) :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ja znam u Nišu. Tu sam presvlačio zadnje naslone za glavu. Inače i deo nameštaja u kući. Tip radi svaka mu čast. Pitao sam iz radoznalosti za ruke u zavisnosti od auta uzima 150-200 jevreja, ako je tvoj materijal.A ima svoje materijale ( štof i kožu). Ako Ti treba više informacija, kontaktiraj me na PM. :preved: :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites

nije isto presvlaciti sedisa koja imaju 5-6 pa do 10tak elekto motora elektro pano memoriju, pokrecu se u petnestak pravaca, grijaci, LCD, rasvetu, cak i elektro masazere, i obicno sediste, ili drvenu fotelju...

Link to post
Share on other sites