Recommended Posts

nije bas isplativo ako uzmemo u obzir los glas koji prati taj motor .... predlazem da ubacis 2.5 tds

Link to post
Share on other sites
nije bas isplativo ako uzmemo u obzir los glas koji prati taj motor .... predlazem da ubacis 2.5 tds

Sto los glas?! Motor je dobar, al nasi Srbovi ne znaju da ga voze, i ne mogu da docekaju da se temperatura malo podigne, i onda kad im ode glava, kao los motor! Ma daj...

2.5tds je svakako bolji i znam da je mozda isplatljivije, a danas sam dobio informaciju da je vrlo mala razlika izmedju osvezenja i generalne za 2.4, i da se u principu najvise isplati uzeti drugi dobar motor i samo ga ubaciti. Samo ga treba naci...

Link to post
Share on other sites

a i kad ga uzmes odkud znas da je dobar mozda je losiji od tvog,ko ti to moze garantovati.ako si vec zadovoljan sa tim motorom uradis mu gen. i miran si jer znas sta mu je radjeno

Link to post
Share on other sites

Ma nemam ja 524, nego 520i, a ovo pitam samo da proverim neke stvari sto ne znam, jer imam neku kombinaciju za 524, doduse los je motor i zato pitam, dok je karoserija odlicna, al cini mi se da nece biti nista od tog posla, jer ne verujem da ce da mi doplate koliko bi ja trazio.

Link to post
Share on other sites