Recommended Posts

Prvo pozdrav za sve ljubitelje BMW-a!

Ovako, kupim vam ja dugo prizeljkivani i mukom steceni BMW,nazalost dizel ali dobro.U odlicnom stanju sto se limarije i opreme tice ali mu je motor katastrofa! Ujutru cim je hladnije nece da pali,kada dodje na veci broj obrtaja toliko dimi da su auta iza mene kao odzacari,ulje ne baca ali dim iz cepa kao iz furune pici.E sada, ja mislim da su karike u pitanju ali mi treba vase strucno misljenje. Da li da radim osvezavanje,generalnu ili da menjam motor? Ko to moze da odradi dobro i za koliko erva otprilike?

Unapred hvala! :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Ma momak je rekao da su kod neko lika stajala neko vreme,ali kome danas verovati...

Prijatelju puno mi to dodje, u NS-u sam zvao par majstora traze samo za ruke 300 eura, delovi otprilike jos toliko pa ne znam. A da eksprimentisem sa osvezavanjem pa da ne odrade kako treba ima da uzmem pistolj i da se obesim! :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Ja zivim u Kanadi, e sada imao sam jedno iskustvo, kupio sam VW GTi '84, nije palio da jebe rak raka svojih 3 godine, nikako, i ja ga uzeo za neku sicu, otisao uradio tune-up (osvezenje i generalno) na masini, promenio karike i dihtunge na glavi motora, i radio k'o veker, mislim sada sedi godinu dana vec, imao sam mustanga '90 V8 5.0L masina zverka, to sam vozikao i zamenio za BMW-a 5-cu vidis ga na slici ovde.

Hajde nadam se da ces jeftino proci, i srecno.

Link to post
Share on other sites

sacekaj da se bmw klinik oglasi , ipak je on bog i batina za bmw i mozete da se dogovorite oko poslovanja.......

Link to post
Share on other sites

Ja zivim u Kanadi, e sada imao sam jedno iskustvo, kupio sam VW GTi '84, nije palio da jebe rak raka svojih 3 godine, nikako, i ja ga uzeo za neku sicu, otisao uradio tune-up (osvezenje i generalno) na masini, promenio karike i dihtunge na glavi motora, i radio k'o veker, mislim sada sedi godinu dana vec, imao sam mustanga '90 V8 5.0L masina zverka, to sam vozikao i zamenio za BMW-a 5-cu vidis ga na slici ovde.

Hajde nadam se da ces jeftino proci, i srecno.

Masala prijatelju, sto se tice konja jaci si od svih konjickih klubova u Srbiji :acute: ! A ova petica izgleda kao sam djavo, ubio bih nekoga za jedan krug!

Ma imao sam ja benzinca pre ovog, vw golf 2, taj je palio na sibirskoj zimi, ali ovo je dizel pa nisam bas neki optimista, u svakom slucaju hvala ti! :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Mustang mi je imao, 450hp na tockovima, jebes hipodrom, ovaj je im'o grla vise nego na rancu hehe, ja sam to rasturao, izivljavao se, strasno.Evo par slika od prosle godine, nekoliko dana prije nego sto sam ga zamenio za 5-icu.

p8250087bx0.th.jpg

p8250088zp0.th.jpg

p8250090ek2.th.jpg

p8250091ab5.th.jpg

Vatru i kockice sto vidis na kolima, to sam ja radio,, iskreno receno, sjeban posao, trebalo je da ispadne malkoc vise narandzasto, ali jebiga, prvi put sam radio.

E a sto se tice zime, neznam nikoga ovde ko ima dizela, tj. znam, ali svi ih drze u garazi, ovde su trenutne zime -35/-50, tako da i benzinci imaju problema.Moj BMW nije brz, ali lepo izgleda, picke to gotive a ne koliko je brz :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Svaka cast na oba auta,extra su! Ako budes trazio posao probaj kao dzokej, kada kazes da si 450 konja jahao u isto vreme ima da zaradjujes kao princ od bruneja! :acute:

A sta je s ovim "doktorom" iz Sapca, jel on ima odredjene dane kada pristupa forumu ili nije zainteresovan za pomoc? :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

:acute: Sednes jedan dan u tog dizela najaviš se i dodješ do Šapca osmotrimo ga i kazemo ti sta je isplativo i koliko košta :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Hvala na pohvalama brate.Inace da ti dam mali putokaz do BMW klinika, neznam ga, nisam ga upoznao, nista neznam o coveku, eto samo ovde sa foruma, ali cilj je sledeci kako ga naci u Sapcu, prva kafana zavrnes ako nemas mnogo vremena i pitas gde je hehe, ili sretnes postara pa pitas, tako kod nas ide, a ako imas vremena onda od kafane do kafane pitas, tako bih ja hehe :acute:.Salu na stranu, neka BMW Klinik napise adresu ovde na forumu u svoj profil, pa ce ljudi znati, gde, sta i kako :pleasantry:)

"ljubio sam u Sapcu kraj Save, jednu malu njene oci plave..." :D:):):)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

rasho ,sta bi za auto , sta si uradio???

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Pozdrav posle duzeg vremena,u nekoj sam frci oko faxa pa nikako da se oglasim! Auto sam uradio, generalna brate! Nasao sam nekog lika koji mi je to uradio,pa povoljno u odnosu na ostale! Sada pali ali ima tu jos sitnica ako se tako mogu nazvati ali koliko para toliko muzike! Ma stavio sam ja njega odmah na oglase, nije za mene dizel, ne znam ja to voziti. :) Pa se nadam da ce se u skorije vreme neko javiti da kupujem nesto sto guta benzin... B)

Link to post
Share on other sites

pomocicemo pri odabiru auta , samo javi

Link to post
Share on other sites