Recommended Posts

Dali neko zna nekog auto limara naravno ujedno i farbara.

Da dobro radi ima normalan servis sto znaci ne one varijante dobar je majstor ali radi u bloki ispred zgrade i kao komoru nema ali to u stvari nije ni porebno.

Ti likovi me ne zanimaju. da kad ostavim auto sve uradim na jednom mestu. Najaci su mi oni likovi sto kao voze negde u komoru pa padne kisa pa sjebe git i on naravno farba tako preko. I oni sto farbaju i ne skidaju ni jednu lajsnu niti bravu ni retrovizor. I tih idijota ima. ili one iza kojih elektricar i mehanicar imaju jos 10 dana posla zato sto je idijot isekao kablove ili probusio zato sto ga je mrzelo da radi.

Da li neko zna neku limarsku radnju da normalno radi neka to podeli??? Nemoj da se stidi...

Link to post
Share on other sites

Lik kod koga sam prvu put farbao delove limarije (gepek, oba branika) ima komoru i radi ekstra, sve skida (lajsne, maske, kedere), pa i sam deo koji farba, ali i za to ekstra naplacuje. Gepek, branici (koji nisu bili u boji) i poliranje - 230 evra!

Jedan pak drugi lik, kod koga sam isao da mi ispravi ulubljeno krilo i ofarba ga, ofarba retrovizore, ispegla zadnji vezni lim, i jos jedan deo lima ispod same soferke. Isao sam po preporuci jednog ortaka koji radi sa delovima za kocku, a cena je bila istovremeno i smesna i sumnjiva (70 evra). Medjutim, kad sam otisao da preuzmem auto, bio sam prosto zapanjen kako je perfektno lik sve odradio, i to u roku od 24 sata!!! Skidao je zadnji branik kad je radio vezni lim, krilo nije skidao, nije skidao ni migavac ni lajsnu, ali za tu smesnu cenu nisam to ni ocekivao.

Naravoucenije: Sve zavisi koliko si spreman da izdvojis... Ako te zanimaju kontakti, obavesti me:)

Link to post
Share on other sites

Vec postoji tema o farbanju, naravno to podrazumeva i limariju, a cene se krecu od nekih smesnih cifara do preko 1000e. Sve zavisi od tebe do koje cifre si spreman da ides.

Daj neku pribliznu cifru pa ces na osnovu nje i dobiti konkretne odgovore, jer je glupo da ti ljudi preporucuju neke majstore od preko tih 1000e, ako nisi spreman toliko da ides.

Link to post
Share on other sites

konkretno , nas klub za sada ima saradnju sa autolimarom , sto se tice farbara ... imamo jako dobrog u sapcu ( klinik radi sve kod njega ) , e sad ... koliko je tebi to daleko ....

Link to post
Share on other sites

sad je na odmoru do 18-og

065 20 11 200

javi pa da idemo zajedno , potrudicu se da cena bude maximalno korektna

Link to post
Share on other sites

Da se nadovezem na Nirvanin odgovor: Cene stvarno variraju, a u skladu s tim i kvalitet, ali realni minimum je 400-450 evra (koliko mi je trazio ovaj kod koga sam bio pre neki dan, u pitanju je akrilik-nemetalik), ovaj prethodni je rekao 800 evra (znaci: skidanje lajsni, kedera, maski, oznaka i farbanje u komori), a cuo sam i za varijantu od 1500 evra (farbanje i iznutra).

Link to post
Share on other sites

1000e nije problem. Ali ponavljam nemam nameru da vozam auto na 10 strana te jedan ce da radi limariju te drugi da ga gituje treci farba..

Ti "LIKOVI" me ne zanimaju. Hocu ozbiljne ljude koji ozbiljno rade. Auto nemam nameru da valjam na pijaci za mesec dva. Da sam to hteo ne bih pre 5 dana dao 1000e za plin u njemu.

Ali na zalos znam sta pricam ima i likova za oko 1000e Posle kojih kao sto sam gore napisao moram da ga ja posle radim jos 10dana i naprave stetu od barem 200e sto na struji sto na zabicama i mehanici. Znaci ti KRETENI me ne zanimaju. Hocu da platim nije problem ali necu da placam pa da posle njih placam jos.

Svi su oni u fazonu samo da sto pre izbace auto zato smo smo mi srbi alavi na pare i nikad dosta pa ugovore po 3 posla istovremeno i onda ni jedan ne urade kako treba a naravno sve naplate. Pun mi je kkkk takvih i za takav posao necu da platim ni 1e moze samo on meni da plati za potroseno vreme i stetu.

Mislim da svi znate o cemu pricam!!!

Link to post
Share on other sites

Marku13 je bas doslo da se izjada nadugacko i nasiroko....:) razumemo se..

Sto se mene tice, ja reklamiram radove na mom autu koji su kostali i 20 eur...:) a kad sam zadovoljna delim baksise i cascavam naveliko :)

Ja cu iskoristiti gore navedeni kontakt za limara.

Link to post
Share on other sites

Pa jesam malo isao nasiroko ali i limarija je sirok posao a moja iskustva krajnje losa.

Ali se nadam da cu naci pravu stvar. imam jednog lika kojeg treba da obidjem i pogledacu ovog sto mi je Vanyonni preporucio.

Link to post
Share on other sites