Recommended Posts

Muce me zadnji podizaci.od kako sam ih stavio tesko idu.kad im dovedem zivu struju idu ko loodi

stavio prekidace od prednjih isto.staklo nigde ne glavi i svi klizaci podmazani a ono nece da ide.

na dole i nekako ali gore dok ne krene treba mu pomoc.A da te zadnje sam uzeo sa jednog stranca

znaci nisu bile na mom autu,i koliko sam primetio taj stranac je imao tanja stakla od mojih.

mozda snaga samog motora ili sta vec.ali kako ih podize lako sa zivom strujom.ili mozda relej.

Ko misli da zna o cemu se radi odma dolazim. tnx unapred.

poZ!

Link to post
Share on other sites

pa covek kaze da kada dovede direktno struju podizaci rade ,znaci negde ima pad napona tj gubi struju ili je tanak kabl ili je negde los kontakt

ako sam ja dobro razumeo

Link to post
Share on other sites

ma bio kod nekog elektricara i on kao merio napone i voltazu.

a sto se tice preseka zica pa to je njegova instalacija nista naknadno nisam radio

meni su prednja stakla sabricki na struju a za zadnja ostavili dzekove i instalaciju

u stubu,tako da sam ja samo utako dzek.sto se zategnutosti nosaca tice i to smo proveravali

i nasli najidealniji polozaj ali dzabe.

zna li neko neku firmu koja se bavi samo tim stvarima.znaci ugradnja podizaca i servis.

pa nek oni lupaju glavu ja polude vise.

Link to post
Share on other sites

Samo slab protok struje...ako si vec menjao tastere nema druge nego da vidis zice!!!Jos jedna stvar...ako nisu na istom osiguracu prednji i zadnji podizaci proveri kontakt na osiguracu i koje je amperaze!!! :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Podizaci moraju da rade inace bez njih propade i debljina i duzina :prankster2:

Link to post
Share on other sites