Termorezistentni sundjer za haubu


Recommended Posts

Gde moze da se nabavi termorezistentni sundjer koji se lepi na unutrasnju stranu haube? Neko mi je rekao da se to zove filc, ali nisam siguran sta je to, koliko kosta i na kom mestu se moze kupiti. Racunam da obican sundjer ne bi izdrzao toplotu.

Link to post
Share on other sites

Moze da se kupi u Dermi u ulici kralja Petra (izmedju Vasine i Zmaja od Nocaja).Ponudice ti vise solucija,uzmi onaj koji je otporan na vatru..Debljinu mozes da biras....Ja sam to kupio za e21 315 i prezadovoljan sam...

Link to post
Share on other sites

Nama su to u servisu stavljali majstori, kad su radili na kolima...

Link to post
Share on other sites

Da si me to pitao pre godinu-dve, verovatno bih ti odgovorio da ni pod pretnjom smrcu ne ugradjujem bocu. Vremena se menjaju, cena benzina raste a moja masina trosi oko 12-13 litara u umerenoj voznji. I dalje sam protiv plina, ali ko zna, mozda se i predomislim ako gorivo nastavi ovako vrtoglavo da skace.

Sundjer kod dvojke ide po PSu i ume da bude koristan kad pokupi stroku i jaru iz motora, koja bi se inace lepila na haubu i unistavala boju.

Takodje, bio sam danas u Dermi. Cena je 1450 din po kvadratu, i ono sto je bitno, sundjer je samolepiv!

Link to post
Share on other sites