Policija


Recommended Posts

Evo kako nasi dragi prijatelji trose slobodno vreme.

17092008.jpg

Image013.jpg

To je njihova dvojka za sacekuse. Unutra imaju onu novu kameru i snimaju sve zivo. Ovi smaraci su uglavnom uvek negde na nbg-u

Jedan od snimaka je od ledina prema aerodromu, a stoje i kod kvantasa, hajata itd.

Obratite paznju na ova kola.

Link to post
Share on other sites

mamu im klosarsku.... kako to da menjaju tablice??? jel to normalno.... da menjaju tablice ....

Link to post
Share on other sites

Da bi nesto bilo normalno prvo treba da budemo zemlja. A dali vam srbija lici na zemlju ili na idijansko pleme. I Ovi nasi panduri mu tu dodju kao drumski razbojnici.

Sala na stranu, ne znam dali menjaju table ali sve i da menjaju ko ce njih da zaustavi i pita za saobracajnu :prankster2:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Isti golf Bulevar nikole tesle od grada prema Zemunu posle usca kod YUBC-a u zbunju na ostrvu izmedu traka ili u traci za grad,takodje u zbunju,prolazio sam tu zadnjih 10 dana oko 4,pola 5 i uvek su tu bili,samo su imali i radar

Link to post
Share on other sites

Nova lokacija i nova sacekusa. Malo stariji RANGE ROVER neke tamno zelene ili tako neke boje. Stoji kod ikarbusa, pravac aerodrom - bg i bg - aerodrom tacno kod odvajanja za aerodrom.

Stoji onako malo vise na putu. A u njemu ni manje ni vise nego 4 bilmeza(pandura) imaju onu novu kameru na vozacevom sedistu. Pecaju sve preko 120km/h Nisam stigao da slikam..

Link to post
Share on other sites

Sad sam se setio da jeste 80... Pa dobro manje vise je ok ako tolerisu do 120. Inace mislim da je taj Range bivsi auto mog ortaka. Kazem bivsi jer su mu ga oduzeli pre mesec dana jer je neregularan a pre kupovine ga je proverio i rekli su da je sve ok!! :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

Ma dzaba vi ovde nabrajate lokacije i marke vozila..naravno da se panduri rotiraju...pa nece valjda jedan isti golf da stoji u istom zbunju godinu dana.

Sigurno je da su neki od njih i na ovom forumu. Jednom kad sam bila u SUP-u njih 5-orica mladjih likova su gledali moj auto i hvalili se sa svojim e34, e30..itd.. I njima trebaju delovi, popravke, odgovori majstora itd...

Link to post
Share on other sites

Ima toga i u Kanadi, ali auti su vise upadljiviji i moraju imati neku posebnu autenticnu boju, ma da sam u poslednje vreme primetio da koriste sta god stignu.Kamermani hehe.Mi obicno vozimo ispod ogranicenja pa ih zajebavamo, skidamo cega, pijemo pred njima, kamera je nastimana da slika brzinu, tako da nam mogu dudlati karu.

Link to post
Share on other sites
Ma dzaba vi ovde nabrajate lokacije i marke vozila..naravno da se panduri rotiraju...pa nece valjda jedan isti golf da stoji u istom zbunju godinu dana.

Sigurno je da su neki od njih i na ovom forumu. Jednom kad sam bila u SUP-u njih 5-orica mladjih likova su gledali moj auto i hvalili se sa svojim e34, e30..itd.. I njima trebaju delovi, popravke, odgovori majstora itd...

Taj isti golf snima po Novom Beogradu vec skoro godinu dana. Tako da mislim da nije uzaludno da govorimo jedni drugima gde se nalaze.

A kada promene uvek ce se naci neko ko ce ih videti ili ce ga na zalost uhvatiti. Pa neka tada taj neko objavi gde su i koje je vozilo da pomogne drugima. Samo ne treba odustsajati.

Oprez ljudi harac uzimaju svuda.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Nova informacija!

Sada po Novom Beogradu snima Opel Kadet karavan suza. Juce je bio kod aerodroma. Neke cudne boje nesto izmedju tamno sive i plave. Kada stignem slikacu ga i staviti na forum. Ako neko stigne pre mene neka uradi isto.

Link to post
Share on other sites