e 36 compact nikako mi nije jasno


Recommended Posts

jbg ovaj model je po meni narode preskup isuvise preskup... jbt cene ga cak i 7500 e a cifra je standardno preko 6000 e kod nas... moje misljenje je da taj auto ne vredi toliko para a i ruzan je kad se gleda od naza ali strasno ruzan (bez uvrede bar meni a kako sam cuo i mnogima) znam da se pravio do 2000 god ali ne shvatam zasto se toliko mnogo ceni ... mislim da ne sme da vredi vise od klasicne e 36 znaci negde oko 5000 e i to je jedini tip bmw-a koji nikada ne bih kupio.. ne znam sta je bmw pokusao njime da bude konkurent u srednjoj klasi (tzv. golf klasi) ista prica vazi i za e 46........ :)

p.s. nisam mislio da vredjam ljude koji voze compacta ali jednostavno klasicna e 36 je najlepsi bmw na svetu ima tako lepu liniju gepek ... a i mocno izgleda.... marsovac... pravi...

vase misljenje................

Link to post
Share on other sites

zato se zove i compact ....zato i drzi cenu ... za izgled ...slazemo se delimicno ...

Link to post
Share on other sites

brate ne moze se to tako gledati...100 ljudi 100 cudi a o ukusima ne vrijedi raspravljati...

najobicniji kompakt ima dosta opreme seriske pocev od air-baga pa na dalje sto dosta e36-tica nema i vecina su novija godista...a kod nas su ruku na srce dosta ocuvaniji od e36-tica limuzina ili coupea...

i ja bi prije vozio limuzinu ili coupea nego kompakta ali ne mrzim ni kompakta...volim svakog BMW-a i svaki mi ima nesto u sebi prepoznativo...

a ovo za e46 necu ni da komentarisem...meni nije jasno kako nesto tako mozes napisati...eto neka to bude moj komentar...kao sto se ti cudis cijeni kompakta tako se ja cudim tebi...

Link to post
Share on other sites
brate ne moze se to tako gledati...100 ljudi 100 cudi a o ukusima ne vrijedi raspravljati...

najobicniji kompakt ima dosta opreme seriske pocev od air-baga pa na dalje sto dosta e36-tica nema i vecina su novija godista...a kod nas su ruku na srce dosta ocuvaniji od e36-tica limuzina ili coupea...

i ja bi prije vozio limuzinu ili coupea nego kompakta ali ne mrzim ni kompakta...volim svakog BMW-a i svaki mi ima nesto u sebi prepoznativo...

a ovo za e46 necu ni da komentarisem...meni nije jasno kako nesto tako mozes napisati...eto neka to bude moj komentar...kao sto se ti cudis cijeni kompakta tako se ja cudim tebi...

Ok zato sam i pitao zasto je to tako.... naveo sam da mi nije jasno.... jednostavno compact meni bar ne lici na onog pravog bmw-a gledajuci od nazad od napred do b stuba je prelep ali zadnji kraj mi se nikako ne svidja... jbg sta da se radi......slazem se da su to novija godista i da je sto ljudi sto cudi nisam trazio ni od koga da se slozi... niti da kaljam ime bmw.... jednostavno to je tako kako je.....

Cak se i Dragance donekle slozio.... ali kad bi morao da biram izmedju e 34 i compacta e 36 nema da ga ja vozim izabrao bi e 34.... to je tako lep i veliki bmw...mnogo mocan........

Ma kad bi seo u compacta i provozao odmah bi mu bilo sve mnogo jasnije i sigurno se ne bi bunio da ga ima.

Ne bi se bunio da ga imam naravno..... ali lepsa je limuzina 1000 x.......

Link to post
Share on other sites

s;azem se sa tobom da ne bi trebao biti jeftiniji od golfa.... golf 3 i bmw 3 compact to je glupo uporedjivati ne moze golf ni da mu pridje...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Ruku na srce ali i dalje je ruzan bez bulje iako je bmw kada bi imao izbor za kupovinu ne bih pravio kompromis na osnovu njegove opreme i izgleda nekog drugog E36 limuzina ili kupe istog godista... jednostavno sto kazu pojedinci BMW bez dupeta sebi svojstvenog nije to to.

Link to post
Share on other sites

svako auto u dobrim rukama moze da postane jaako lijepi :preved:

a to sta je nekom ruzan ili ne svak ima svoj ukus meni osobno je OK samo malo neobican osjecaj kad ga natjeras da ide bokom kao da driftam Golf2 :preved:

a auti izlaze sa dosta opreme i ovo malo sta ih ima po hercegovini i sta sam ja neke provozao bili su skoro pa full oprema unutra a i velika im je cijena i po njemackoj puno veca nego za limo verziju e36 tako da me necudi da su i na balkanu cjenjeni

Link to post
Share on other sites
Sro se tice kvaliteta, samo zadnji TRAP nevalja ni za k***c. Prekratak je i nekako kolege iz BMW ea nisu uspeli da sve naprave kako treba.

zadnji trap ne valja??? evo ima nekoliko kompakta na forumu pa se niko ne zali...

Link to post
Share on other sites

Necu da pricam o kvalitetu u koji nesumljam ali i neznam mnogo o njemu, ali mi ga oko nikako ne hvata. Jednostavno mi se nesvidja ( posebno e36). Ponosni vlasnici izvinite, moje misljenje.

Link to post
Share on other sites

imam COMPACT-a, doduse dizel al nije za podcjenivat, i to je BMW... prezadovoljan do sad, sto se kvaliteta unutrasnjosti tiche mnogo je kvalitetnije uradjen od coupe-a i limuzine (ne kazem ljepse nego kvalitetnije)... sa motorom nikad problema, u pitanju je 318tds (jedino sam zamjenio elektronsku diznu koja je bila problem kad sam ga kupio, pustala je naftu), sa trapom takodje nikad problema... jedina veca investicija sto je ulozeno u njega je set kvacila... i to je sve....

ne bi bas rekao da se ne moze driftovat sa njim (ne mislim na ovog mog dizela, vec uopste na tu skoljku), evo par klipova:

http://www.youtube.com/watch?v=Tl_Q_PDoNHw...feature=related

Link to post
Share on other sites