Recommended Posts

U Predstavljanju rekose ljudi okaci slike nema veze kakav je pa evo ga moj E34

prvo treba da dobije BG tablice pa ce mo onda redom jbg kolko para tolko muzike :vampire:

tds1.JPG

tds2.JPG

tds3.JPG

tds4.JPG

tds5.JPG

tds6.JPG

Link to post
Share on other sites
  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A strpljiv biti moram, i ako bih sada i sve odmah :lol: tenutno sve stoji, uradio sam samo neke osnovne sitnice servis..., a za ozbiljnije radove kakve planiram moracu da pricekam neko vreme ali docekacu ;)

Link to post
Share on other sites

Imaš osnovu, sada je lako, polako bez žurbe i videćeš kako će Ti auto izgledati. Ovde ima ljudi koji će Ti iskreno pomoći. :lol: ;) :lol2:

Link to post
Share on other sites

Iskreno, ima tu mnogo posla, a najgore je ako nemas kinte odmah sve to da sredis. Ako radis jedno po jedno, izaci ce te duplo skuplje. Racunaj jos toliko para da ga sredis. Puno srece i ako ti mogu pomoci, ja ili bilo ko odavde, reci i pomoci cemo ti koliko god mozemo.

Link to post
Share on other sites

Puno srece, imas dosta toga da sredjujes - ali na tvoju srecu ne zivis u CG jer bi ti odje kozu odrali. Iskreno se nadam da ces ga ubrzo dovest i u red i baciti nove slike na forum.

Link to post
Share on other sites

Paaa treba, svakako, jedino sto enterijer planiram tek za koji mesec, pa mi nije hitno, ima tu trenutno hitnijih stvari ali u svakom slucaju trebace. Hvala

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

E ludi ja znam da je ovo je jos uvek smesno, ali sam makar nesto poceo da radim pa sam happy kao da je ne znam sta :D , jbg misu mi trenutno finansije kakve su trebale da budu pa ide ``MALO`` sporije :D Bilo kako bilo idemo dalje :dance4:

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

I naravno moram da se zahvalim Nidzi Crvenom za pomoc oko ovoga Nidza je Kralj :) :king:

Link to post
Share on other sites

odlicno uradjeno,bar moje amatersko oko tako kaze,linije se savrseno poklapaju!!!ma e34 je e34!!!auto ima da nadzivi i novije bmw kamoli automobile drugih proizvodjaca!!!jebeno to sredjivanje,samo strpljen spasen!!!posle ove recenice i ja ocekujem prozivku!

Link to post
Share on other sites

druze po meni najbolja opcija bi ti bila ako vec imas dosta sredjivanja da kupis jednog stranca imas benzinaca u oglasima do 1000 eura cak sam nailazio na cene i od 850 e za kes. Malo se potrudis da nadjes nesto tako povoljno i onda se igras prepakivanja itd. A inace lepo polako i sigurno ti napreduju radovi... svaka cast..

Link to post
Share on other sites