Recommended Posts

Danas sam imao posetu od G-man_a pa covek navalio da slika krntijomobile :preved: :preved: :preved:

IMG_0019.JPG

IMG_0020.JPG

IMG_0021.JPG

IMG_0023.JPG

IMG_0022.JPG

Nisu nesto al su nasi :D :D :P :P

Link to post
Share on other sites
  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zaboravio je drug Bora da pomene par stvari...

Da je probao moju kocku,pa posle vozio svoju peticu i odlucio da je nikada nece menjati za kocku :preved: :preved: :preved:

A zatim mi je dozvolio da i ja mal'ko provozam njegovu peticu,pasam shvatio zasto je ne bi menjao za kocku...

:P :P

Link to post
Share on other sites

Sta je smesno?Pa i ja da imam peticu,ne bih je menjao za kocku....

Ali imam kockicu...Bolje ista nego nista...Realno.. :big_boss: :D :D

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

E ludi evo da se pohvalim, najzad sam i ja uradio nesto sto se vidi ;)

Posle dugo lupanja glave dal da sredjem il da prodajem evo resio sam :) Do sad su uradjena sva 4 amortizera, sva 4 ramena, silen blokovi zadnjeg mosta, i bosch pumpa (mehanicki deo).

Sredinom ove nedelje idemo u BMW KLINIK da se to malo vise dovede u red do duse ne radi se farbanje i spolasnjost, ali enterier, struja, klima i jos svasta nesto neispravno...

Za sada toliko Evo ih felnice:

P1010133.JPG

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

E pa narode evo opet ja :( :) :dirol: samo da objavim da sam najzad skoro potpuno ispravan i nisam vise TDS :) Posle dosta vremena uredjeno je po nesto konkretno nakon sredjivanaj trapova struje enterijera.... Mom TDSu kome je sudija davno odsvirao kraj najzad je presudjeno, izvadjen je i na njegovo mesto je dosao M50 b20 bez vanosa. oko auta ima jos dosta posla ali je Veliki deo odradjen tj Ja sam zadovoljan nije neko cudo kao ovi lepi primerci po forumu ali u odnosu na ono sto je bilo...... Presao sam dobar deo na putu od istinske Barake do automobila :D :D Slike za koji dan

Auuuu ala ke....m ni da sam uzeio M :)

Link to post
Share on other sites

motor1.JPG

motor2.JPG

tabla01.JPG

tabla.JPG

IMG_0074.JPG

IMG_0077.JPG

nebo2.JPG

I jedna po uzoru na :jilju :bye:

pas.JPG

I naravno da se zahvalim BMW Klinici na odlicnoj saradnji i odradjenom poslujako sam zadovoljan uradjenim poslom ;)

Link to post
Share on other sites

Hvala na lepim recima ,,,,,Ps od ovoliko lepih dana ti nadje da ga slikas po kisi?????

Link to post
Share on other sites