Recommended Posts

pa on sad ima zatamnjena zadnja stakla a kako a stavim vece slike

P.S. sta mislite kako bi bilo da ga preradim u raly vreziju slike su od prosle god on je sada vise spusten i zatvorene su rupe za maglenke na prednjem braniku (i maglenke su skinute) rieger zadnji spojler i sve ostalo je sa x-a on fabricki ima ja mislim plasike na rubovima i sajtne auto je farban pre kraja prosle god u jos belju nijansu unutra je oprema od m-a znaci prednja i zadnja sedista muziku cine woofer pioneer 500w jos dva woofera takodje od pioneera od po 300w i u zadnjoj dasci dva trosistemca od po 380w iznad vrata znaci kod glave vozaca i suvozaca twiteri i jos jedan par napred na tabli i pored vrata dole su o5 pioneeri dvosistemci od po 200w radio sa cd-om je sony-ev xplode ne znam acno koji je broj i naravno tri pojacala od kenwood-a da guraju sve to gume su tigar prima 205/55/15 felne aez ne znam koji model k&n filter vazduha i f60 auspuh sa nekim dz izduvom

i jedna zanimljivost moj cale kad ga je uzeo menjao se glava za glavu sa golfom 1 jedino sto je falilo na autu je pojeban visco diferencijal kod menjaca jer su nazad bije gume 225/60 a napred 175/50 i tako je auto zbog visine guma zrobio mali kardan koji ide do prednjeg diferencijala pa tako da je bio samo zadnja vuca i tako je i kupljen e tek kad smo se zavukli ispod auta videli smo da je to 4x4 haha neki ciga ga je imao nije ni znao sta ima haha :D

jos pitanja... :D

Link to post
Share on other sites