Recommended Posts

Interesuje me ako je neko u skorije vreme radio ili cuo od nekoga koliko kostaju ulosci dizni i grejaci za 2.4d. ja sam juce menjao, stavio bosista neke kaze nemacke skroz dobre i sve me komplet izaslo sa stelovanjem pumpe 150e.

sad me interesuje jesam li dobro prosao i koliko dugo mogu da traju ti novi delovi... majstor kaze da dizne nikada nisu odvrtane sto znaci da su fabricke i da nikada nisu menjane

Link to post
Share on other sites

Pumpu, elektro-diznu, dizne, menjao, remontovao, cistio, stelovao i sta ti ja znam sta sve radio, od kineskih bosch do originalnih, i sve to u zadnjih par meseci. Naravno ja sam magarac pa nemam sta reci, ali opet se nadam da ce ti ovih par ljudi koji voze iste motore kao i ti, ja itd, pomoci.

Link to post
Share on other sites

ja sam pre par meseci platio grejace 750 din.bosh-ove,a za dizne sam pitao kazu da su 1200 din.isto bosh-ove.mada ima u trsteniku firma bob komerc oni prodaju dizne i grejace firme motopal.pod garacijom su original i ok su.moj mehanicar mi je njih stavio na kamion i do dan danas rade perfektno, a kamoin je presao vise od 130000 km sa njima.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

juce sam zamenio uloske dizni stavio sam poljske motopal i odlicne su pri tome su jeftine 500 dinara komad.kupio sam ih kod ovlascenog uvoznika i sigurno su original.inace isti su kao i ulosci za golf 2 dizel.tj. ista sifra

Link to post
Share on other sites