Ne verujem!!!!!


Recommended Posts

Znate one nove laserske radare koji prave video zapis koji ne moze da se brise? E pa takav je danas snimio mog caleta na magistralnom putu Leskovac-Nis. Ogranicenje je 90 a on je isao 94!!!!!!!! Alo zbog 4, CETIRI km prekoracenja!!! Platio je kaznu 2000din... Moram da kazem da se pandur sve vreme "izvinjavao" i govorio da ga ne bi nikada zaustavio zbog 4km ali snimci su u bazi podataka i on mora da napise kaznu inace ce da ima problema...

Suma sumarum, ima da se izivljavaju a mi smo na*ebali!!

Link to post
Share on other sites

Ako nemoze da se brise pa onda bi stalno kupovali druge radare, znaci mora da se brise da bi oslobadjali memoriju za sledeca snimanja, samo im je to izgovor da ne moze da se brise, sve se moze samo pitanje da li znaju i hoce.

Link to post
Share on other sites

Ljudi naravno da moze da se brise, ali to ne moze da uradi pandur na licu mesta! Sta ja imam od toga sto staresina u stanici moze to da obrise? Nije to onaj radar sa Olympusom pa da das crvenu i on obrise 3 slike. Ovo je video zapis... Znam da ne postoji ogranicenje od 90, ali to je rekao pandur. Ovde je ogranicenje 90 vozili ste 94...

Mozda je tacno ovo sto je Ljilja rekla da je 80 ali su postavili 90 kao granicu tolerancije...

Link to post
Share on other sites

E ovako...pre neki dan mi je jedan BMW kolega-gastarbajter pokazao srednji prst kroz siber jer sam mu ablendovala dok me je preticao na nekom lokalnom putu sa ogranicenjem. I....naravno...posle 100-ak metara ga je zaustavio radar....he-he

Link to post
Share on other sites

Ja sam imo prekoracenje 34km i dao panduru 500 dinkica i on obrisao na licu mesta i to bio onaj radar sa digitalnim aparatom i vido sam sliku mog auta i samo DELETE i resen problem.Ko kaze da nemoze, u zabludi je.

Link to post
Share on other sites

I meni samo sam malo vise platio :pilot:

Bane, ako te snimi taj novi radar videcemo da li ces uspeti da resis stvar ili ce prijava morati da bude prosledjena, pa onda se resava drugacije :)

Link to post
Share on other sites

Ali te je snimio stari radar :) Iskreno me zanima da li ce (i kako, da li na licu mesta ili ce prijava da ode u stanicu pa da se tamo "pocepa") veza da pomogne kod novog radara :pilot:

Link to post
Share on other sites

Bas na tom delu puta Nish-Leskovac, zaustavio pandur nekog starijeg gospodina sa novijim autom koji je imao prekoracenje od oko 30km, gospodin ga moljakao da ne plati i slicno i na kraju pandur kaze >pa dobro daj jednu crvenu pa cemo da reshimo, gospodin se pruzio za dzep i umesto CRVENE izvukao znacku na kojoj pishe UNUTRASNJA KONTROLA. Digla se prasina u Le i sad nijedan pandur nece ni dinar da uzme. >bar dok ne potrose zalihe<>To bilo pre desetak dana.

Link to post
Share on other sites

Pretrazi forum i procitaj temu o presretacima. Tu se pricalo o tim radarima sa kojim snimci ne mogu da se obrisu na licu mesta. Ovo sto je snimilo mog caleta je izgleda bilo to. Velika skalamerija na tronoscu, znatno veca od Prolasera...

Link to post
Share on other sites

...kamera koja snima video, tronozac nema brisanja !!!! isto vazi za kamere u presretacima !!!

...stariji Lidari, rucni radari sa digitalnom kamerom mogu da brisu slike !!!

SLIKE i VIDEO nisu ista stvar !!!

Link to post
Share on other sites

Mene je uglavnom izvlačila vojna legitimacija, ali imaš majnuna (izvinjavam se životinjama te vrste što ih poredim sa ljudskim ološem), kojima da si Tito ništa ne bi značilo. Uhvatio me je na ulasku u PK, kada sam se vraćao iz NP. Ograničenje je bilo 50, a ja sam vozio oko 80 km. Problem je što nije bilo znaka neko ga je skinuo. Ali mi je pisao prijavu. Na sudu sam pokazao sliku praznog stuba od znaka i sudija mi oprostio jer je ograničenje pre tog bilo 80. Ali ima svakakvih majmuna. Moraju imati toleraniju od 5% jer nisu svi kilometar satovi isto izbaždareni. <_< :wacko: :vampire:

P.S. Na auto putu me je pukao radar na 197 km/h. Spasila me je legitiacija, ali mi je krivo zbog prijave, da bih mogao da se qrčim.

Link to post
Share on other sites