Recommended Posts

primetim da mi malo curi voda na onom crevu koje ide sa termostata na siber ventil na onoj sisici ispod termostata i resim da ga malo skratim mislio sam ostetila ga selna ALI kad sam hteo da ga skinem otpadne cela sisica, na njoj je i curelo pojeo je kamenac, juce kupim celo drugo kuciste termostata, prepakujem moj termostat unutra i kola nece da mi upale, vergla kao lud ali nista, ceo sam akomulator ispraznio, primetio sam i da je donja sonda malo ostecena ima li to neke veze? Zna li iko sta to moze da bude? Dan pre toga sam normalno dosao kuci s posla ugasio kola i sad nista,punio sam akomulator nocas i jutros ga nakacim da vidim hoce li upaliti uspeo je jednom ali je radio kao traktor, bacao beli dim i ugasio se i onda opet nisam mogao da ga upalim...

Link to post
Share on other sites

jos jedna stvar da li je moguce da nemam nikakav ventil za ispustanje vode iz hladnjaka nego da moram da skidam najnize crevo a da vodu mogu da sipam samo preko prelivne boce?

Link to post
Share on other sites

voda nema veze sa paljenjem. on treba da upali i bez kapi vode u sistemu. jedino ako nisi neshto zakachio prilikom skidanja toga ili nakvasio kablove, kapu i sl... ili josh gora varijanta, da je voda ushla u usis :)

Link to post
Share on other sites