Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala druze.Sto se tice vrata nije nista zinulo nisu ulubljena i lepo se zatvaraju.Mozda je do slike jer je slikano mobilnim

Pa verovatno je do ugla slikanja ili do aparata tj telefona, inace nema vecih primedbi sem gore navedenog samo pohvale

Link to post
Share on other sites
gledao sam ga dugo u oglasima imao je neku jacu cenu a meni krupna zena a sitna deca.Koliko si ga platio? Mnogo mocno izgleda

Jeste drugar kada ga je prodavao stavio je 4000e! :lol2:

Ja sam isao u zamenu,dao sam mu vw corrada vr6.

@Mr.BMW

Mislim se jos da li da mu skinem plin,jeste da ide extra na tng ali videcu...

Link to post
Share on other sites

Redak auto i lep sa tim paketom opreme.

Enterijer.......

Treba mu kompletna de-seljanizacija. Dakle, sedista, tapacire, rucicu menjaca, i ostale "detalje" u prvi kontejner. Onda ide, malo OEM delova, vidim ima dosta opreme, samo fabricka profiliralna sedista, tapaciri, rucica i koza. Felne su malo, aj da kazem na granici... Najbolje su fabrika od kocke dakle BBS bmw Styling 5.

Cuvaj to sto imas i drzi ga u sto originalnijem stanju. Ima jedan takav kao tvoj u Zagrebu, mozes ga naci na Hr forumu, auto je apoteka.

Nemoj zameriti na direktnosti..

OEM POLIZEI :e30:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

auto je o.k.,ali jos nisam cuo da ako bi se vozio na benzin,trebas razmontirati plin?!svasta!jednostavno ga ne punis,ne ukljucujes i to je to.a ne verujem da ti gepek sluzi za prevoz prasicha,buricha,djakchicha,itd. pa da ti smeta boca.mislim,"skinuo sam plin"pa razvaljuje ko blesav!?ne tezi plinska instalacija 3t pa da pre skidanja nije razvaljivao.ko blesav.dochi che vreme da ti naleti nesto bolje i da moras da prodas "is", verovatno bi dobio bolju cena sa plinom pa vrachaj sve nazad.dupli posao.i ovi biseri,"rizik da odes u vazduh",od ovih mladjanih "iskusnih" vozacha,cista nebuloza,jer je vise puta dokazano bas suprotno.npr.1mm i 5mm,nije isto.poz!

Link to post
Share on other sites

Ma boca i instalacija je i dalje u autu skinuo sam samo one klapne na ususu i ide mnogo,mnogo bolje jer ono sranje na usisu ga mnogo gusi.I najverovatnije cu skinuti i ostali deo plinske instalacije i prodati.Nemojte pogresno da me shvatite ali veliki sam protivnik plina jer mi je plin napravio zajebanciju na jednom autu,detonirao popucala sva vakum creva,k-glava otisla i s..bo mi ventile.A to sto se tice prodaje najverovatnije cu auto ostaviti mom matorom a ja cu uzeti neki E34 ili E36.

Poz!

Link to post
Share on other sites

ma o.k. druze,samo to sto te zajebavao plin nije do plina,nego do "majstora" sto je ugradjivao(90%).poz i dugo km u "is"-u!

Link to post
Share on other sites

I do majstora i do plina je bilo jer plin na K-glavi uopste ne radi kako treba,

Na autu sam ovih dana odradio "mali servis"(filteri,ulje i svecke) i jos mi ostaje da zamenim zadnji desni lezaj i onda je cakum-pakum.

U potrazi sam za zadnjim sportskim oprugama jer jer prosli vlasnik skinuo sportske i montirao obicne opruge i sad dodje malo podignut od pozadi.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
Ma boca i instalacija je i dalje u autu skinuo sam samo one klapne na ususu i ide mnogo,mnogo bolje jer ono sranje na usisu ga mnogo gusi.I najverovatnije cu skinuti i ostali deo plinske instalacije i prodati.Nemojte pogresno da me shvatite ali veliki sam protivnik plina jer mi je plin napravio zajebanciju na jednom autu,detonirao popucala sva vakum creva,k-glava otisla i s..bo mi ventile.A to sto se tice prodaje najverovatnije cu auto ostaviti mom matorom a ja cu uzeti neki E34 ili E36.

Poz!

Lepo pise da se desilo na drugom autu,tacnije na golfu gti. :preved: Kakva crna K-glava na IS-u! :preved:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...