Recommended Posts

Pozdrav, Ja sam Miša iz BG-a. Drugi BMW u životu, prvi 316 (87g.) 4 cilindra karburator, drugi 320i (90g.) karavan, ali ovaj put 6 cilindara. Prezadovoljan sam sa bembarom ali me muci par meseci unazad jer je počeo da troši preko 17l po gradu :pilot:

U "Alone" mi se ne ide jer me prošli put dočekao račun za srčku. Ostavio auto i spisak šta nevalja a promenili su mi i šta treba i šta ne treba. Naišao na Vaš sajt na Google-u i oduševio se. Tražim neki dobar servis u BG-u koji bi mi mogao rešiti ovaj problem sa potrošnjim a da nije "Alone" a plin mi se ne ugradjuje.

Link to post
Share on other sites

Zao mi je da ga uništavam sa plinom. Radije sam za varijantu da ostane kakav je izašao iz fabrike samo da mu potrošnju svedem na normalu koja bi trebala da bude 12l po gradu (valjda).

Link to post
Share on other sites

Princip je sledeci...prvo iscitaj u "Pitajte majstore" sta ima o prevelikoj potrosnji benzina. Tamo ljudi diskutuju i daju predloge sta i kako treba proveriti i menjati. Tako lepo edukovan odes kod majstora i on vidi da ti imas pojma o svemu tome, pa te nece osisati kao ovcu i menjati nepotrebne delove. Meni je uvek to uspevalo (takodje i kod Alonea). Ako nema posebne teme o tome, ti otvori novu temu i dobices odgovore i predloge....POzz..

Link to post
Share on other sites
Princip je sledeci...prvo iscitaj u "Pitajte majstore" sta ima o prevelikoj potrosnji benzina. Tamo ljudi diskutuju i daju predloge sta i kako treba proveriti i menjati. Tako lepo edukovan odes kod majstora i on vidi da ti imas pojma o svemu tome, pa te nece osisati kao ovcu i menjati nepotrebne delove. Meni je uvek to uspevalo (takodje i kod Alonea). Ako nema posebne teme o tome, ti otvori novu temu i dobices odgovore i predloge....POzz..

a zato si znachi ti ljiljo ovde... da te ne bi izash`o veliki rachun kod majstora a? nc,nc, nc... :pilot:

Link to post
Share on other sites
Princip je sledeci...prvo iscitaj u "Pitajte majstore" sta ima o prevelikoj potrosnji benzina. Tamo ljudi diskutuju i daju predloge sta i kako treba proveriti i menjati. Tako lepo edukovan odes kod majstora i on vidi da ti imas pojma o svemu tome, pa te nece osisati kao ovcu i menjati nepotrebne delove. Meni je uvek to uspevalo (takodje i kod Alonea). Ako nema posebne teme o tome, ti otvori novu temu i dobices odgovore i predloge....POzz..

Hvala za dobre savete. :)

Link to post
Share on other sites

dobrodosao druze , tvoja pitanja mozes postaviti u rubrici " pitajte majstore " ili u " caskanje " .... a sto se tice potrosnje od 12l ...... proveri ti prvo dizne tj odnesi ih na ciscenje , imas o tome reci na forumu i neke popuste ako si clan kluba....

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.