320d skoro nov (kupovina)


Recommended Posts

Posto vecina vas zna da moj surak uskoro kupuje bmw, a o cemu smo diskutovali u temi bmw & audi, zanima me realna cena za bmw 320d 2006god.

Sta se desilo.

Posto ovaj prodaje njegov audi koji je skoro nov, moj savet mu je bio da prvo proda njega a zatim kupi bmw. To je tako dogovoreno, medjutim, posto je zavrsio posao, dobio je neku kintu i pozvao me da idemo da vidimo bmw 320d 2006god. Naravno, moj stav je bio po starom da prvo proda svog audija, medjutim njegovo je bilo, ma idemo da kupimo. Imas kintu, imam, i nije bilo vise dileme za mene. Tacnije, tesko me je ubediti za bmw u pm. Otisli smo kod coveka i auto je stvarno izuzetan. Znaci sve one zajebancije u fulu. Koza, grejaci, navigacija itd. Cena 25.000e. Natezi se, tamo, ovamo, medjutim to je njegova zadnja cifra. Trazio 26.000e. Nudili smo mu ruku na 23.000e i odmah kes, medjutim izinatio se i nema. Surak je hteo da pristane na tu cifru pod uslovom da ga saceka mesec dana za jos 2 soma, medjutim ja sam se protivio, jer je moje misljenje bilo da je cifra malo veca. Pare ostale, verovatno ce otici na drugu stranu, ali nebitno skroz jer ce kupiti sigurno bmw, e sad da li sada ili kroz 2-3 meseca nebitno.

Samo me zanima jedna stvar. Jesam li bio u pravu kada sam rekao da je auto precenjen i da je njegova realna cena oko 22-23 soma.

Link to post
Share on other sites

A bre brate, ja sam se pogubio, kao kad mi da zvecku. Ono, bas kao pocetnik koji prvi put ide da kupi auto. Koja crna kilometraza, ja sam se zaludjivao sa onom navigacijom i onim zezalicama sto sve imaju na onom displeju. A ono full sto kazem, znaci sve komplet, koza, klima podesavajuca za svakog posebno, navigacija, dvd itd.

Link to post
Share on other sites

Taj auto po mojoj proceni je nov oko 44000eura ako ima kozu i navigaciju i jos koju pizdariju

ako je kilometraza mala to je to,mislim da nije puno ,golisavi 318d nov je 33000,koza ti je doplata oko 3500 pa navigacija je doplata 3500 . . .. . .

nek kupi rodjo taj auto bog ce da ga vidi i taj auto ce da mu za tri godine vredi 20000e

Link to post
Share on other sites